کارلوس کوریا علیرغم رسوایی آستروس یک بازیکن آزاد است


هیوستون – چی ، آیا او را نگران کرده است؟

به نظر می رسد کارلوس کوریا ، بازیکن آزاد قریب الوقوع ، در ابتدا برای یانکی ها ، با وجود نیاز به ایجاد یک توقف کوتاه در سال 2022 ، به دلیل کل رسوایی که در آن Astros 2017 به طور غیرقانونی علائم حریفان را سرقت کرد – از جمله یانکی ها در لیگ آمریکا – مناسب یانکی ها نبود. اعتقاد بر این است که مسابقات قهرمانی می تواند به آنها در قهرمانی کمک کند.

با این حال ، این را برای استراحت دو نفره هوستون بگویید: او می تواند گرما را تحمل کند.

“سخت” را تعریف کنید. این برای ما سرگرم کننده بود. “کوریا روز پنجشنبه به Minute Maid Park گفت ، پس از آنکه یک خبرنگار از او پرسید آیا به خاطر رسوایی به سختی می شود همه جا را به جز اینجا فحش داد. “فقط برای رفتن به جاده ، بازی بیس بال عالی ، به مردم نشان دادن که ما واقعاً تیم خوبی هستیم ، که بیس بال عالی در خانه و در جاده بازی می کنیم. مبارزه با هواداران در جاده و تفریح ​​با او سرگرم کننده بود. ”

کارلوس کوریا
گتی ایماژ

و بازیکن 27 ساله پیاده روی کرد ، خط عالی .286 / .353 / .476 را در 75 بازی معمول فصل عادی (او در 73 بازی در خانه بهتر .272 / .379 / .494 بهتر انجام داد) و ضربه خود را زد بزرگترین ضربه باشگاه در روز سه شنبه – دو دور ، دور سوم – برای حذف وایت ساکس از ALDS در ضریب تضمینی (بدترین نام ورزشگاه در تاریخ) زیرا آستروس برای اولین بار در بیس بال لیگ برتر با هواداران عصبانی روبرو شد. گزارش خود را در مورد این رسوایی در اوایل سال 2020 منتشر کرد.

در 67 بازی پس از فصل که به بازی 1 ALCS جمعه شب در برابر Red Sox می روند ، Correa دارای .276 / .350 / .531 صعود حرفه ای ، با 17 هومر و 54 RBI است. او سال پیاده روی قوی خود را با 26 هومر و دفاع عالی انجام می دهد و وقتی به عملکرد در مرکز توجه می رسد ، همه جعبه ها را بررسی می کند.

داستی بیکر ، مدیر Astros گفت: “من فکر می کنم او عالی عمل کرد.” “شما نمی توانید چهار یا پنج ماه قبل کاری انجام دهید. فقط امروز می توانید بازی کنید. من هم در این وضعیت بودم و نگران پول نیستم. شما فقط اجرا کنید و بقیه موارد به خودی خود رسیدگی می شود. اگر شما اجرا کنید ، کار را انجام دهید ، هر چیز دیگری به دنبال آن خواهد آمد.

“من به شما می گویم که کارلوس کار خارق العاده ای انجام داد زیرا من در سال خود پسرهای زیادی را به عنوان بازیکن آزاد دیدم ، او واقعاً نمی تواند از عدم امنیت برخوردار باشد ، بنابراین برای من کارلوس … او صحبت نمی کند در مورد آن او تازه می آید بازی کند. ”

کورئا روز پنجشنبه در مورد وضعیت قراردادش در این باره گفت: “من به این موضوع فکر نمی کنم … وقتی فصل تمام شود روی این موضوع تمرکز می کنم. هنوز تمام نشده. “

انتظار نمی رود که آسترو کوریا را که مدعیان آن می توانند شامل ببرها ، بلو جیز و رنجرز باشند حفظ کند ، در حالی که یانکی ها بر روی برداشت رایگان بازیکنان آزاد نظارت می کنند ، که شامل خاویر بائز از متس ، کوری سیگر از داجرز ، بلو جیس مارکوس نیمه و داستان تروور راکی

دیدگاهتان را بنویسید