کاردینال ها مایک شیلد را به دلیل “تفاوت های فلسفی” اخراج کردندکاردینالها مدیر مایک شیلد را به دلیل اختلافات فلسفی درون سازمان در روز پنجشنبه ، درست یک هفته پس از سنت پاریس ، اخراج کردند. لویی باخت …

کاردینال ها مدیر مایک شیلد را به دلیل اختلافات فلسفی درون سازمان در روز پنجشنبه ، تنها یک هفته پس از سنت پاریس اخراج کردند. لویی در بازی کارت وحشی در لیگ ملی به لوس آنجلس داجرز باخت.

جان موزلیاک ، رئیس کاردینال ها ، گفت که تیراندازی “اتفاقی است که اخیراً رخ داده است” ، اما از پرداختن به آنچه “اختلافات فلسفی” می نامد خودداری کرد. وی خاطرنشان کرد که شیلت در آخرین سال قرارداد خود به سر می برد ، اما این تنها دلیل این جدایی نیست.

در آگوست 2018 ، شیلت جایگزین مایک ماتنی ، مدیر فعلی تیم سلطنتی شد ، سپس در فصل بعد پست دائمی را بر عهده گرفت. کاردینالها در آن فصل 91 بازی بردند و شیلد ، مدیر سال NL را شکست دادند و قبل از اینکه توسط تیم ملی جابجا شوند ، به سری مسابقات قهرمانی NL صعود کردند.

کاردینال ها در فصل کوتاه همه گیر همه گیر 30-28 پیش رفتند و بازی با کارت وحشی را از دست دادند ، قبل از استفاده از یک سری برد 17 بازی برای رسیدن دوباره به بازی با کارت وحشی در این فصل.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید