کاردینال های موری ، براونز ، میفیلد رقابت دوستانه را تمدید می کنندCLEVELAND (AP) – زمانی هم تیمی های کالج بودند ، دو مرد آلفا فوق رقابتی ، که با زباله صحبت می کردند ، که هر روز خود را تحت فشار قرار می دادند …

CLEVELAND (AP)-روزی روزگاری ، دو هم تیمی دانشگاهی ، دو مرد آلفا فوق العاده رقابتی و زباله دان بودند که هر روز خود را در زمین تمرین ، در اتاق جلسات و هنگام بازی های ویدئویی برای بهتر شدن هل می دادند.

جایزه هایزمن در اوکلاهما پشت سر گذاشته شد ، سپس شماره 1 پیش نویس و در حال حاضر شهرت NFL به عنوان مدافع اصلی.

کیلر موری و بیکر مایفیلد برای همیشه با هم در ارتباط هستند.

روز یکشنبه ، دوستی صمیمی آنها برای چند ساعت متشنج شد.

موری و میفیلد برای دومین بار به عنوان حرفه ای با کاردینالز آریزونا (5-0) ، تنها تیم بدون شکست در لیگ و یکی از بزرگترین شگفتی های اولیه فصل ، دیدار با براونز (3-2) ، دیدار خواهند کرد. در پی شکست 47-42 در هفته گذشته هنوز درک آن برای شارژرها دشوار است.

در حالی که کانون توجه دو QB را روشن می کند ، موری هیچ کاری نمی کند جز اینکه دوباره مقابل مایفیلد قرار می گیرد.

موری که بهترین دوست خود را در سال 2019 شکست داد و با نتیجه 38-24 در آریزونا به پیروزی رسید گفت: “هیچ مشارکتی وجود ندارد ، این یک بازی فصل عادی است.” “ماموریت ما این است که برویم و برنده شویم ، و همچنین آنها. همینه که هست. این بزرگتر نیست ، ما قصد نداریم به Super Bowl برسیم. ”

با این حال ، پیشرو در بازی ، بیشتر بحث بر سر موری و میفیلد بود ، یک جفت تگزاسی سرسخت که در حالی که دومی را هدایت می کردند ، پیوند خود را مجبور کردند. حتی زمانی که مایفیلد صاحب OU بود ، موری درست پشت سر او بود و به او یادآوری کرد که روزی مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

موری این هفته گفت: “او مرد بود ، اما من همیشه چیزها را به او می دادم.” “جالب بود ، رقابتی بود. اما در همان زمان ، من بهترین مدافع وسط کشور را داشتم – می دانستم.

“اعتماد به نفس ، لاف زدن در مورد آن اتاق بی نظیر بود.”

آنها اولین بازیکنانی بودند که از یک مدرسه موفق به کسب پیاپی هایسمنز شدند ، یک شاهکار قابل توجه و یکی در چندین تبلیغ تلویزیونی با موری و میفیلد در دو سال گذشته.

این برای موری و میفیلد اعتبار است که آنها هرگز اجازه ندادند رقابت شدید خود در اوکلاهما به طوفان آتش تبدیل شود. مورای با صبر و حوصله منتظر ماند تا زمانی که مایفیلد یک سال دیگر واجد شرایط بودن را دریافت کرد – “تعطیلات ارشد من” ، قبل از تصاحب و شروع بازی.

مایفیلد می گوید: “ما توانستیم به یکدیگر فشار بیاوریم و بهترین نتایج را از یکدیگر بگیریم.” همه خودخواهی ها کنار گذاشته شد و ما توانستیم کارهای خاصی انجام دهیم. “

موری این کار را ادامه می دهد و به میفیلد اعتراف می کند که راه را به او نشان داده است.

“بیک بازیکن فوق العاده ای است. او از نفرت زیادی برخوردار است و همه اینها ، اما من از ابتدا هر روز او را تماشا می کردم – چقدر کار می کرد ، او پرتاب هایی انجام می دهد که بسیاری از مردم نمی توانند انجام دهند. ” “من همه چیز را دیدم و به طور مشروع می توانم بگویم که اینطور است. خوشحالم که در این سالها از او یاد گرفتم. ”

میفیلد چنین تعارفاتی را از موری شنیده و از آنها قدردانی می کند. او همچنین می داند که دوستش بیرون آمده تا او را کتک بزند.

مایفیلد با لبخند گفت: “همیشه چیزی در مورد او وجود دارد.” “ممکن است او متفاوت به نظر برسد ، اما پشت درهای بسته ، او کسی است که با زباله ها صحبت می کند. اجازه نده او تو را گول بزند. ”

باتری BROWN

کلیولند با لنگ لس آنجلس برگشت.

براون ها پیش از شروع حمله چند بازیکن اصلی خود را از دست داده بودند زیرا جک کانکلین به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به زمین افتاد. وضعیت کنکلین نامعلوم است و غیبت او ، همراه با مصدومیت جیدریک ویلز از ناحیه مچ پا ، می تواند به این معنی باشد که کلیولند برای محافظت از میفیلد شروع به حمایت از بلیک هانس و تازه کار جیمز هادسون می کند.

نیکس چاب (گوساله) و کریم هانت (مچ / زانو) در این هفته چندین تمرین را از دست دادند. پایان Jadeveon Clowney (زانو) پس از نشستن هفته گذشته انتظار می رود.

دیوارهای موبایل

سرعت موری او را از هر نقطه زمین خطرناک می کند.

براون ها می دانند که نمی توانند یک ثانیه را تحمل کنند.

جان جان سوم سوم که هنگام بازی با رامز چندین بار با مهاجم آریزونا روبرو شد ، گفت: “او یک دونده جاده است.” “خیلی سریع و سریع است. من با Case Keenum (QB پشتیبان Browns) صحبت می کردم ، و او شبیه به رازهای رایگان خود شبیه آنچه او می خواهد بود. این فقط در حال رقصیدن در اطراف مردم است.

“گویی مجبور شدید تعقیب خود را کنترل کنید و سعی کنید آن را در جیب خود نگه دارید. او یک پسر کوتاه قد است ، بنابراین دیدن او برای او سخت تر است ، به ویژه در خط D ما – آنها بسیار بزرگ هستند. ”

ARIZONA در دید

کاردینال ها توانستند در ماه اول فصل نسبتاً ایمن بمانند. این شروع به تغییر می کند.

آریزونا در روز یکشنبه بدون دو شروع کننده – و احتمالاً سه – خواهد بود.

Tx-end Maxx Williams به دلیل مصدومیت زانو که هفته گذشته مقابل 49ers مصدوم شد ، در این فصل غایب است. رودنی هادسون ، مدافع میانی پرو بول به دلیل آسیب دیدگی دنده ها بازی نمی کند. Linebacker Chandler Jones در فهرست ذخیره / COVID-19 است و مشکوک است.

گزارش مصدومیت این هفته کامل شد. مدافع جردن هیکس (انگشت) ، گیرنده دی آندره هاپکینز (بیماری) ، بایرون مورفی مدافع (دنده ها) و مدافع تازه کار مارکو ویلسون (دنده ها) روز چهارشنبه تمرین نکردند.

حمله راست کلوین بیچوم (دنده ها) ، عقب دویدن چیس ادموندز (شانه) و موری (شانه راست) محدود بودند.

گوشه های سرد

کاردینال ها دو مدافع کرنر اصلی خود – مورفی و ویلسون – را نداشتند ، اما این گروه همچنان در پیروزی 17 بر 10 تیم مقابل 49ers آخر هفته گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داد.

آنتونیو همیلتون ، روبرت آلفورد و جیس ویتاکر قدم برداشته و نقش های مهمی ایفا کردند. همیلتون در این فصل از تیم آموزشی بالا و پایین شده است ، اما 97 درصد از عکس های فوری روز یکشنبه را بازی کرد.

آلفورد 32 ساله پس از غیبت در دو فصل کامل و با مصدومیت های مختلف خوب عمل کرده است. ویتاکر پس از اردوی آماده سازی آزاد شد ، اما هنگام مصدومیت مجدداً قرارداد امضا کرد و 34 بازی مقابل 49ers انجام داد.

همیلتون گفت: “این یک دفاع پلاگین و بازی است.” “اگر باهوش ، رقابتی و خستگی ناپذیر هستید ، می توانید در این دفاع بازی کنید تا زمانی که بدانید چه کار می کنید.”

___

نویسنده AP Sports دیوید برانت در این گزارش مشارکت داشته است.

___

برنامه های کاربردی NFL بیشتر: https://apnews.com/hub/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید