– چی شد بریتانی مورفی؟ جزئیات وحشتناک جدیدی ارائه می دهد


صبح یکشنبه در دسامبر 2009 ، بریتانی مورفی ناگهان در حمام خانه غربی هالیوود که با همسرش سیمون مونجاک مشترک بود سقوط کرد. بعد از آن صبح ، بازیگر جوان چشم چشمی به مرکز پزشکی Cedars-Sinai منتقل شد ، جایی که به زودی مرگ وی اعلام شد. مقامات در ابتدا گفتند که این زن 32 ساله بر اثر ترکیب مهلک ذات الریه و داروهای تجویز شده درگذشت ، اما یک مستند دو قسمتی جدید به بررسی شرایط اسرارآمیز و تأسف بار پیرامون مرگ غم انگیز او و رابطه مشکل دار با مونجک می پردازد.

برای اولین بار در 14 اکتبر در HBO Max ، “چه اتفاقی افتاد ، بریتانی مورفی؟” بررسی می کند که چگونه مورفی از یکی از آینده دارترین ستاره های نسل خود ، با تغییراتی به یاد ماندنی در فیلم هایی مانند “بدون سرنخ” و “دختر ، قطع شده” ، به یکی از تاریک ترین تراژدی های هالیوود تبدیل شد.

در این مستند ، خبرنگار امبر رایلند به یاد می آورد که بلافاصله پس از مرگ مورفی مصاحبه ای اختصاصی با مونجک دریافت کرده است. “این در ذهن من بود ،” آیا من با یک قاتل هستم؟ ” او می گوید. “آیا او می تواند همسرش را بکشد؟” ””

مستند جدید شبکه HBO به بررسی روابط پریشان بریتانی مورفی با همسرش سیمون مونجک و مرگ عجیب آنها می پردازد.
آنتونی دیکسون IF

بریتانی مورفی در سال 1977 در آتلانتا متولد شد. پدرش در زندان بود و خارج از زندان بود و مادرش شارون مورفی او را بزرگ کرد. وی در سن پنج سالگی شروع به مطالعه نمایش و رقص کرد. در نوجوانی ، او بازیگر موفقی بود و در “مورفی براون” ، “خواهر ، خواهر” ، “پسر با جهان ملاقات می کند” و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر آن زمان بازی کرد.

طغیان مورفی در سال 1995 در “Clueless” ظاهر شد و نقش طنز خنده دار آلیس سیلورستون را بازی کرد. دورهای قابل تقدیری از فیلم هایی مانند “دختر ، قطع” ، “8 مایل” و “شهر گناه” دنبال شد – مانند عاشقانه های سطح بالا با موسیقیدانان امینم و فرد دورست ، اشتون کوچر بازیگر و جف کواتینتز تهیه کننده. اما آینده درخشان او با ازدواج با مونجک ، کشتی گیر هفت ساله بریتانیایی که با پول ، داستانهای گذشته و روابط مشکل دار با نیروی انتظامی و مهاجرت دست و پنجه نرم می کرد ، محو شد.

بریتانی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواج در آوریل 2007.
بریتانی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواج در آوریل 2007. این رابطه سمی بود که به پایان غم انگیز او کمک کرد ، به گفته دوستان و خانواده در یک مستند جدید.
دیو آلوکا / استارپیکس / شاترستوک

به نظر می رسد این دو در سال 2006 شروع به ملاقات کردند و همه چیز به سرعت بدتر شد. دوستان و آشنایان معتقدند که بازیگر زن – آسیب پذیر ، بسیار مطمئن و مشتاق نشستن – توسط یک هنرمند نابود شد.

سیمون مونجک ، زمانی که نوجوان بود ، با کت و شلوار روی پیاده رو می نشیند.
آیا سایمون مونجاک کلاهبردار بود؟ مستند جدید بریتانی مورفی شبکه HBO به بررسی گذشته او می پردازد.

“[People] ترسیدند و ترسیدند. مثلاً این پسر کی بود و چه خبر بود؟ کتی ناجیمی ، همبازی مورفی ، در این سند یادآور می شود: “پادشاه تپه”. “او می خواست با او ازدواج کند و من گفتم:” عزیزم ، به اندازه کافی طولانی نشده است. ” ”

کارگردان Allison Burnett اولین ملاقات خود را با Monjack در یک مهمانی شام در سال 1999 به خاطر می آورد ، جایی که او در مورد داشتن 17 فراری ، مادونا و زنده ماندن از سرطان مغز به دلیل درمان تجربی باله های کوسه دروغ گفت. برنت می گوید واضح بود که او از زنی که در آن زمان با او ملاقات کرده بود برای پول او استفاده می کرد. سالها بعد ، وقتی برنت دید که با مورفی درگیر است ، وحشت کرد.

فیلمساز در این نمایش می گوید: “من نمی توانستم باور کنم که این سوسیوپاتی که الاغ را تغذیه می کرد در زنجیره غذایی بر کسی که در واقع یک هنرمند قانونی است تأثیر داشته است.”

برنت تا آنجا پیش رفت که با آژانس خود تماس گرفت و سعی کرد آنها را به مورفی متقاعد کند که مونجاک یک دروغگوی اجباری است ، اما او می گوید: “کلمه ای که برگشت این بود که مدیرش تلاش کرد [doing that] و در نتیجه اخراج شد. ”

علیرغم نگرانی های زیاد ، مورفی در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. ظاهراً مونجاک سخت تلاش می کرد تا گذشته سایه دار خود را از عروس جدیدش پنهان کند.

بریتانی مورفی ، ستاره در حال رشد هالیوود در سال 2006.
بریتانی مورفی ، ستاره هالیوودی در حال رشد ، در سال 2006 ، سالی که او رابطه ناراضی خود را با سیمون مونجک آغاز کرد.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از اینکه با مورفی درگیر شود با او نامزد کرده بود و می گوید او را دستکاری کرده و منزوی کرده است و ادعا می کند که او مبتلا به سرطان است تا بتواند باردار شود و سپس از دریافت کمک پزشکی در مواقع مورد نیاز خود امتناع کرد. در مستند ، راگلند می گوید او را تهدید کرد که اگر پسرش را به مورفی نشان دهد ، او را خواهد برد.

او می گوید: “شرط ها بسیار بیشتر بود ، زیرا او با بریتانی ازدواج کرده بود.” “او نیازی نداشت کسی بداند که من با پسرش آنجا هستم. من می دانم چرا بریتانی سایمون را انتخاب کرد. او طلسم خود را روی او گذاشت و او نیز مانند من عاشق آن شد. ”

دوران شکوفایی حرفه ای مورفی پس از ازدواج کند شد ، زیرا شایعاتی در شهر پخش شد مبنی بر اینکه مونجک کار با او را دشوارتر می کند.

الکس مرکین ، کارگردان مورفی در سال 2009 در فیلم “آنسوی سالن” ، در سند پرچم های قرمز صحبت می کند ، مانند مونجک که “خارج از او” به نظر می رسد و مورفی که رفتار “جکیل و هاید” را نشان می دهد.

او می گوید: “بریتانی آمد تا مستقر شود و در یک فضای بسیار خوب باشد ، سپس من او را با سیمون می بینم.” “وقتی او برگشت ، من احساس کردم که تغییر شدیدی در روحیه او ایجاد شده است.”

برخی دیگر مورفی را به یاد می آورند ، زمانی که به خاطر ویژگی های گرد و جذابش معروف بود ، نازک تر و کشیده تر به نظر می رسید.

بریتانی مورفی جوان با بازی در فیلم 1995
بریتانی مورفی جوان با بازی در فیلم “بدون سرنخ” از 1995 تماشاگران را مجذوب خود کرد و در تای خنده دار با همراهی آلیشیا سیلورستون ایفای نقش کرد.

“او خودش نبود. در این سند آمده است: “تریستا جردن ، گریمور ، که روی آخرین فیلم مورفی ،” چیزی شرور “کار کرد ، می گوید:” او خیلی درد کشید. ” “[Her eyes] آنها بسیار غرق شده بودند و او بسیار غمگین به نظر می رسید. “

نجیمی افزود: “من دیگر او را نشناختم.” “بریتانی ابری بود و رفت.”

راگلند می گوید کاهش وزن می تواند ناشی از مونجک باشد که “عاشق زنان بی اشتها بود”.

اد وینتر ، پزشکی قانونی مورفی و پزشکی قانونی لیزا شنین حدس می زنند که اگر فردی مورفی را در روزهای منتهی به مرگ او به بیمارستان می برد ، می توانست از این فاجعه جلوگیری کند.

بریتانی مورفی روی یک دیوار سفید ایستاده است ، لباس سفید پوشیده ، دستان خود را روی سرش گذاشته است و ظاهری باشکوه دارد.
مستند جدید HBO مکس ، مرگ غم انگیز و تکان دهنده بریتانی مورفی و زندگی او را بررسی می کند.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

“علت مرگ یک راز نیست. راز این است که چرا کسی او را نگرفت؟ وینتر می گوید: “اگر او او را چند روز قبل به دکتر می برد ، هنوز زنده بود.”

او می گوید: “او به اندازه کافی استراحت نمی کرد و سیستم دفاعی بدن او در حال کاهش بود.”

راگلند فکر می کند سابقش گناهکار است.

او می گوید: “با وجود اینکه او بریتانی مورفی را نکشت ، اما به او اجازه مرگ داد زیرا او را نزد پزشک نیاورد و از او کمک نگرفت.”

بریتانی مورفی جوان لبخند می زند و به اتاق اشاره می کند.
بریتانی مورفی با نمایش هایی مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند” در اوایل موفق شد. دوستان و هم بازیگران می گویند که او بمب افکن و مهربان بود.

پس از مرگ مورفی ، همه چیز عجیب تر شد. مونجک سعی کرد از کالبد شکافی وی جلوگیری کند و از مخاطبین همسر مرحومش هزاران دلار برای “بنیاد” به افتخار وی درخواست کرد.

مادر مورفی ، شارون ، با این زوج زندگی می کرد و پس از مرگ دخترش به زندگی با مونجک ادامه داد. وقتی رایلند از خانه دیدن کرد ، گفت که به نظر می رسد این دو تخت مشترک دارند و زن مسن رفتار عجیب و غریبی از خود نشان می دهد.

“او مطیع رفتار با او بود ، که من متوجه شدم و او به طناب برخورد کرد. [I wondered] او به خاطر می آورد: “وقتی هیچکس اینجا نیست چه اتفاقی می افتد ، وقتی هیچکس اینجا نیست چگونه کار می کند؟”

بریتانی مورفی بلوند ، متفکرانه به دوربین خیره شد و صورت خود را روی دستانش گذاشت.
بریتانی مورفی بر اساس مستندی جدید درباره زندگی و مرگ این ستاره در حالی که سعی می کرد خود را در آن چیزی که هالیوود می خواست در اوایل دهه 2000 مدل کند ، بلوند شد.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در مه 2010 ، درست پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونجک در سن 40 سالگی ، ظاهراً بر اثر ذات الریه – و احتمالاً مواد مخدر درگذشت.

وینتر از تحقیقات بعدی یادآور می شود: “در سمت سیمون از روتختی ، ما حدود 90 بطری نسخه با چندین نام مختلف پیدا کردیم که بسیار غیر معمول است.” “من همچنین از طرف بریتانی و” لولا مانیلو “بطری های نسخه ای پیدا کردم. [which was] احتمالاً مستعار ”

نظریه های توطئه فراوان است. آنجلو برتولوتی ، پدر بیگانه مورفی ، ادعا کرد که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون علت مرگ این زوج جوان را در قالب عمارت آنها عنوان کرد. با این حال ، پزشک پزشکی شنین گفت که هیچ مدرکی مبنی بر این وجود ندارد.

راگلند معتقد است که مونجاک مرگ را بر افشای حقیقت ترجیح می داد.

او می گوید: “او ترجیح می دهد مرده باشد تا اینکه به عنوان هنرمندی که بود کشف شود.”

دیدگاهتان را بنویسید