چگونه می توان سال جدید را با آموزش آغاز کرد


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای مردم شکل گیری است ، اما با سبک زندگی شلوغ ، دستیابی به این هدف دشوار می شود. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم از تصمیمات سال نو پیروی می کنند.” این یک دستاورد دشوار است و می تواند برای افرادی که تلاش می کنند اهداف سلامتی خود را برآورده کنند دلهره آور باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین توصیه ها را برای حفظ تصمیم خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود رسیده اید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف 2021 را مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب “دویدن ماراتن” به عنوان هدف در آن سال راحت تر از گفتن است. اگرچه این امکان پذیر است ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. هنگامی که به تصمیم خود فکر می کنید ، با گام های کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف آموزش خود ، سعی کنید بیشتر دقیق باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل کار کنید.” این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به فکر اهداف بزرگتر باشید.

سالم بخرید

اگر در منزل غذای ناسالم دارید ، به راحتی می توانید در طول سفر گم شوید. وقتی به خرید می روید ، مطمئن شوید که لیستی را از قبل نوشته اید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و کمتر به خریدهای تکانشی روی می آورید. سعی کنید حتی قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است بیش از حد انتظار غذای ناسالم بخرید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

هنگام شروع سفر آمادگی جسمانی ، زمین خوردن از اتومبیل معمول است ، اما بازگشت به ماشین مهمترین قسمت رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار گیج شدید ، دوباره شروع کنید و به تشویق خود ادامه دهید. وقتی برای اولین بار شروع می کنید داشتن یک شریک مسئول به شما کمک می کند ، بنابراین می توانید در مورد آموزش و تغذیه سالم با یکدیگر مشورت کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز هم می توان شریک کاری داشت. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

یک اتاق تناسب اندام محلی برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید.

وقتی کار مبتدی را شروع می کنید ، ممکن است شروع به عضویت در باشگاه بدنسازی مفید باشد. سعی کنید یک سالن بدنسازی مقرون به صرفه با دوره ها و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت اشتراک همچنین به شما انگیزه می دهد که تا آنجا که ممکن است از ارزش پول و آموزش برخوردار شوید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید