چگونه شهری در دره هادسون زندان منقرض شده را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


تنها یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از آن شهرها در دره هادسون است که برای رفتن به بوتیک های پر از شمع معطر پس از پیاده روی برای برداشتن برگ های پاییزی مناسب است. این شهر بر روی مزارع ، مشاغل کوچک و تا حدود یک دهه پیش ، یک زندان با امنیت متوسط ​​ساخته شده بود.

محوطه تعطیلات اصلاحی نیمه نارنجی ، که زمانی زندانیان جرائم مواد مخدر را در بین زندانیان خود می شمردند ، اکنون توسط شرکت های شاهدانه که قول می دهند فعالیت های اقتصادی را در این منطقه احیا کنند ، پر شده است. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک داستان تمام عیار توصیف می کند ، فرصتی برای تصحیح برخی از اشتباهات جنگ علیه مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی مورد تمسخر قرار گرفته بود. اگر این شرکت بتواند با شرکت هایی که بیشترین بخش سفید را تشکیل می دهند این عدالت را انجام دهد ، چهره شرکتی علف های هرز قانونی ، همچنان محل مناقشه وکلا است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش داخلی داشته است ، آخرین مستاجر است که به پارک صنعتی 10 دقیقه ای زندان در جاده ای پرپیچ و خم رفت. از خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت زمینی در 155 میلیون دلار ، 450 هزار فوت مربع مساحت کشت و فرآوری در محوطه دانشگاه وارویک آغاز کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این مرکز به آن اجازه می دهد تا محصولات خود را به شرکت های دیگر که وارد بازار تفریحی جدید این ایالت می شوند ، عرضه کند. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در سایت Warwick ایجاد کند ، در حالی که حقوق در سه سال اول کار از 50،000 دلار شروع می شود.

مقاماتی که در نوآوری 9 سپتامبر صحبت کردند از Green Thumb به عنوان نوع دقیق شرکتی که امیدوار بودند بتوانند همچنان در منطقه فریب بخورند ، حمایت کردند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی ، اذعان کرد که در میان قانونگذاران بود که در ابتدا درباره قانونی شدن ماری جوانا تفریحی در نیویورک ، که در اواخر مارس اتفاق افتاد ، نگران بود. اما مارتوچی گفت که از آن زمان به عنوان صنعت “سازنده و مثبت برای منطقه ما” این صنعت را پذیرفته است. او اسیر وعده کار ساختمانی تحت رهبری اتحادیه در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی شد.

مارتوچی گفت که در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز منطقه ، نیروی کار تحصیل کرده و نزدیکی به نیویورک به ما کمک می کند تا دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه باشیم”.

Green Thumb توسط Citiva Medical ، زیرمجموعه iAnthus Holdings – یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه عمومی که دارای مجوز ماری جوانا پزشکی در نیویورک است ، راه اندازی شده است ، که برتری آن نسبت به متقاضیان تفریحی جدید است. همسایه ها شامل آزمایشگاه های Phyto -Farma هستند که محصولات حشیش را آزمایش می کند – یکی از اجزای حیاتی یک صنعت تحت کنترل – و Urban Xtracts ، یک کارخانه غول پیکر کنف که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه با القاء بالا در طیف وسیعی از مصرف کنندگان. محصولات

میراث جدید

پارک صنعتی اشغال شده توسط شرکت ها ، که در سال 2014 تکمیل شد ، لزوماً با توجه به شاهدانه توسعه نیافته است. ایده این بود که جایگزین جذابی برای مرکز اصلاح نارنجی ایجاد شود ، که زمانی حدود 450 شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان برای پروژه های خدمات عمومی محلی به این منطقه ارائه می داد. مید اورنج یکی از هفت زندان بود که اندرو کوئومو فرماندار سابق تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در یک سال بودجه محدود تعطیل شود.

در جریان انقلاب ، سرپرست شهر ، مایکل سویتون ، مید اورنج را به عنوان “یک شریک عالی در اینجا در شهر ما” ستایش کرد و از شوک تعطیلی آن و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این رویداد ، او به WNYC / Gothamist گفت که شروع به در نظر گرفتن قدرت اقتصادی حشیش زمانی کرد که شاهدانه – گیاهی که از ماری جوانا به دلیل سطوح بسیار پایین THC متمایز شده است – در فدرال در سال 2018 قانونی شد و به یک فرهنگ رایج در کشور تبدیل شده است. حوزه.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، سعی کرد طعنه اشغال سایتی را که زمانی افراد زندانی به جرم مواد مخدر در آن اقامت داشتند ، تصدیق کند. در زندان ، سرشماری از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت و قوانین سختگیرانه تری در زمینه مواد مخدر در دهه 1980 اعمال شد. برخی از ساختمانهای زندان که هنوز سرپا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در مورد نوآوری تاسیسات جدید کشت و فرآوری ماری جوانا در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در مورد نوآوری تاسیسات جدید کشت و فرآوری ماری جوانا در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما قصد داریم این کار را برگردانیم ، اعتبار را به ارمغان بیاوریم ، صنعت را مورد تأیید قرار دهیم. تغییرات واقعاً در هوا به چشم می خورد. تغییرات در کشور اتفاق می افتد. تغییرات در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام نابرابری های تاریخی مربوط به این مکان را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به دلیل ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاه و اسپانیایی هستند ، در حالی که مجموعه های Green Thumb و iAnthus Holdings C تقریباً کاملاً سفید هستند – بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی حشیش در کل.

گرین تامب نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند آن در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما می گوید که متعهد به “تنوع ، برابری و مشارکت” است و حدود 30 درصد از کارکنان “قومی” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه جولای ، این شرکت 1.3 میلیون دلار درآمد از خط تولید Good Green خود برای تأمین کمک های بلاعوض به سازمان های غیر انتفاعی متعهد شد که از طریق آموزش و سایر برنامه ها به آسیب جنگ علیه مواد مخدر پرداخته اند. این شرکت همچنین در 90 به صفر شرکت می کند ، ابتکاری که شرکت ها را راهنمایی می کند که چگونه می توانند شکاف ثروت نژادی کشور را کاهش دهند.

سبز تر برای دادن؟

با این حال ، برخی از طرفداران قانونی شدن می گویند گرین شام باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از اورنج کانتی دریافت می کند ، قول بیشتری بدهد یا باید برای این حمایت به طور کامل به نفع بازیکنان با مزیت کمتر در صنعت حشیش محروم شود. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را در ایجاد استقبال از Thumb Green طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که تلاش می کند شرکت هایی را به این منطقه بیاورد ، به Green Thumb یک بسته کاهش مالیات برای استقرار در وارویک – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در 15 سال – اعطا کرده است. این شرکت همچنین برای دور زدن موانع نظارتی که تهدیدی برای به تاخیر انداختن این حرکت بود ، کمک گرفت.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال سایت تولید خود به Warwick از محل اصلی خود در Schenectady را رد کرد. دولت Cuomo می خواست شرکت های ماری جوانا پزشکی را از انجام چنین حرکتی منع کند تا زمانی که ایالت بازار بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علفهای هرز تفریحی ، Cuomo نهاد نظارتی صنعت ، هیئت کنترل حشیش را ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول ریاست جمهوری خود تعیین کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که قبل از تشکیل هیئت مدیره ، برای کمک به Green Thumb وارد عمل شد تا بتواند ساخت واحد پردازش جدید را آغاز کند.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] مارتوچی در مورد انقلاب گفت: “وزارت بهداشت ، دفتر فرمانداری و شرکت ، تا مطمئن شویم که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم.” “و من انجام دادم.”

بن کوولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، در حین عکاسی در انقلابی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری احاطه شده است.

بن کوولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، در حین عکاسی در انقلابی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران زحمتکش احاطه شده است.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل (مرکز) Green Thumb ، در حین عکاسی در انقلابی این شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران زحمتکش احاطه شده است.

کارولین لوئیس

عوامل زیادی در انتخاب مکان برای دفتر مرکزی Green Green Thumb در نیویورک دخیل بودند ، اما “اصلی ترین آنها حمایت از جامعه است ، رفتن به جایی که ما از آن استقبال می کنیم” ، کوولر به WNYC / Gothamist گفت.

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن فراگیری طراحی شده است ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی با منابع مالی بسیار زیاد را زیر سوال برده اند.

کریستال پیپلس استوکس ، یکی از حامیان اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هر کاری که دوست دارند انجام دهند ، دارند”.

قانون نیویورک که ماری جوانا بزرگسالان را قانونی می کند ، تصریح می کند که نیمی از مجوزها باید برای متقاضیان حقوق اجتماعی ، از جمله افرادی که در جوامع تحت تاثیر جنگ مواد مخدر قرار گرفته اند ، باشد و شامل مواردی برای ایجاد فرصت برای شرکت های کوچکتر است. تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید نتوانند مجوز بگیرند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد ، Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا تفریحی را آغاز کند. در همین حال ، این شرکت می تواند در روند حدود 18 ماه ساخت تاسیسات خود و تولید محصولات شاهدانه برای فروش ، پیشرفتی کسب کند.

کوولر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکتر که مایل به افتتاح داروخانه ها یا سالن های شاهدانه هستند از مشارکت کنندگان پیشرفته ای مانند Green Thumb سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نخواهند بود تا زمانی که محصولات ماری جوانا در دسترس هستند منتظر بمانند تا در دسترس قفسه ها قرار گیرد.

سرپرست Warwick ، ​​Sweeton نیز از کاهش مالیات به عنوان یک سرمایه گذاری محکم دفاع کرد.

سویتون به عموم مردم در محل گفت: “این برای شهر وارویک برای نسل های آینده است.” “ما ممکن است در حال حاضر یک مرکز پیشرفته داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … می توانند در شهرستان اورنج بمانند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و زندگی کنند و از کیفیت زندگی که ما دوست داشتم لذت ببرند. بزرگ شدن در این استان ”

دیدگاهتان را بنویسید