چگونه رنجرز زمان از دست رفته با تیم را جبران می کند


بوستون – پس از فصلی که بازیکنان NHL تشویق شدند تا آنجا که می توانند در خانه بمانند ، رنجرز به دنبال جبران زمان از دست رفته با تیم است.

پیراهن های بلوز قرار بود در منطقه ای نیوانگلند برای انجام فعالیت هایی باقی بمانند که روز شنبه با پیروزی 4-3 پیش از بروینز در TD Garden پیروز شوند.

رایان استروم در پیروزی شنبه ، که رکورد پیش فصل رنجرز را به 2-2 رساند ، گفت: “ما به گلف می رویم ، برخی کارها را با پسران انجام می دهیم ، مانند تیراندازی با کمان و مواردی از این قبیل ، تیراندازی با اسکیت.” به “من فکر می کنم این فقط در نیویورک است ، ما بچه هایی داریم که در شهر زندگی می کنند ، برخی در دشت های سفید زندگی می کنند ، برخی در کانکتیکات زندگی می کنند ، و این راهی عالی است که همه را بدون توجه خانواده و چیزهای دیگر دور هم جمع کنیم.

“فقط ملاقات با پسران و یادگیری از یکدیگر و ملاقات کمی. سال گذشته بسیار چالش برانگیز بود ، ما توانستیم آن را در جاده انجام دهیم ، بدون اینکه بتوانیم برای شام برویم ، و همانطور بیرون برویم.

“من فکر می کنم این فقط فرصتی است تا با هم تیمی های خود عادت کنیم ، برخی از بچه های جدید را بیاموزیم و سعی کنیم تا جایی که ممکن است قبل از شروع کار به عنوان یک تیم دور هم جمع شویم.”

محیط بانان در دو سال گذشته چهره های زیادی به ارمغان آورده اند.

اما سال گذشته فرصتهای کمی برای شروع شد ، از جمله الکسیس لافرنیر ، K’Andre Miller ، Morgan Barron ، Vitali Kravtsov و Zac Jones ، برای سازگاری با تیم به دلیل پروتکل های سختگیرانه به منظور محدود کردن شیوع COVID-19.

محیط بانان فعالیتهای مختلفی را با هدف بستن تیم برنامه ریزی کرده اند.
آ؟

سپس این فصل خارج از فصل از راه رسید ، که در آن مدیرعامل جدید کریس دروری یک کادر مربیگری جدید و چندین بازیکن جدید – از جمله بارکلی گودرو ، رایان ریوز ، سامی بلیس و پاتریک نمت – آورد.

علاوه بر این ، نیلس لوندکویست مدافع اول از سوئد به این تیم آورده شد.

بنابراین رنجرز این سفر تجهیزات را که شامل دو تمرین در رود آیلند است ، هماهنگ کرد تا چهره های جدیدی را در سازمان ادغام کند.

جرارد گالانت ، سرمربی این تیم گفت: “این بسیار بزرگ است ، مخصوصا برای کادر مربیگری.” “ما همه مربیان جدیدی هستیم و شما بازیکنان زیادی را ملاقات می کنید و اکنون آنها را به خوبی می شناسید. بنابراین این بسیار بزرگ است.

“همچنین تعداد زیادی بازیکن جدید در گروه ما وجود دارد ، بنابراین من فکر می کنم دیدار با آنها بسیار خوب است. آنها به گلف می روند و کارها را با هم انجام می دهند ، بنابراین من فکر می کنم این کار بسیار زیاد است. ”

رنجرز برای دو بازی اخیر تدارکاتی به احتمال زیاد لیست بازیکنان را از 33 بازیکن به 25 بازیکن کاهش می دهد. تا آن زمان ، تیم زمان کافی برای لباس پوشیدن روی یخ را خواهد داشت.

میکا زیبا نژاد گفت: “من فکر می کنم خوب است ، به ویژه با برخی از افراد جدید ، گروه را متحد کنیم.” “بدیهی است ، ما فصل گذشته این فرصت را نداشتیم ، با محدودیت ها و همه چیز. بنابراین ، من فکر می کنم ملاقات خوب است ، فقط به عنوان یک گروه جمع شده و حتی بیشتر یکدیگر را بشناسید. “

دیدگاهتان را بنویسید