چگونه با آموزش انگیزه داشته باشیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه کار کرده باشید ، ممکن است خود را در زمانی پیدا کنید که انگیزه شما در طول سفر آموزشی کاهش می یابد. وقتی می خواهید مطابق روال عادی خود عمل کنید ، داشتن انگیزه و فداکاری مهمترین چیزهاست. اما وقتی بی انگیزه می شوید ، دلسرد نشوید ، برای اکثر ما این اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید بازگشت به ماشین آسان است. اگر مخزن انگیزه شما تمام شد ، به خواندن ادامه دهید تا در روال عادی خود قرار بگیرید!

در اینجا نکاتی برای انگیزه ماندن در برنامه تمرین وجود دارد:

تمرینات خود را زودتر انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به لغزش کنید ، سعی کنید تمرین کنید. حتی اگر آموزش شما کوتاه باشد ، باز هم شروع به کار زودهنگام مهم است. کار زودهنگام نیز ثابت کرد که با گذر روز ، شما را مولدتر و پر انرژی تر می کند.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر برای دستیابی به یک هدف خاص تلاش می کنید ، عکس گرفتن یک انگیزه عالی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. برای اطلاع از زمان عکاسی ، یک یادآوری هفتگی ، دو هفته ای یا ماهانه تنظیم کنید. ساخت کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی را با تلفن های هوشمند در دست داریم. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر تمرینات شماست و با وجود هزاران لیست پخش آنلاین ، به راحتی می توانید روی تمرین خود کلیک کرده و شروع کنید.

شرکای مسئول

به اشتراک گذاشتن سفر آموزشی خود با شخص دیگری به شما انگیزه می دهد و شما مسئول پیروی از روال آموزشی خود خواهید بود. برای اطمینان از اینکه هم کار می کنید و هم ثبات خود را حفظ می کنید ، بررسی های هفتگی را با شریک مسئول خود برنامه ریزی کنید. برنامه های کاربردی زیادی وجود دارد که می توانید برای برقراری ارتباط با شریک خود مفید باشید ، و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. وقتی برای عضویت در باشگاه هزینه می کنید ماشینها ، کلاسها و گروههای زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر نگران نباشید مبتدی یا نیازمند به چیزی تحریک آمیز تر.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار بررسی کنید! بسته به موقعیت مکانی شما ، اشتراک های بیشتری ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید