چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود در باشگاه بدنسازی بدهید | تناسب اندام کندی


شرکتها مزایای مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما یکی از منحصر به فردتر از آنچه که باید باشد ، عضویت تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این به عنوان پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای یک برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است ، و در Kennedy Fitness می تواند به شما کمک کند تیم شما!

فرهنگ سلامت و تندرستی را ترویج می کند

ورزش منظم بخشی از فرهنگ عمومی سلامت و رفاه است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند به طور کلی شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی کار بهبود یابد. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامت به کسانی که با هم همکاری می کنند کمک می کند تا از تمام ابتکارات بهداشتی ، از جمله مواردی که به کاهش شیوع بیماری در محل کار می پردازد ، پیروی کنند.

بهبود روحیه کارکنان

با نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما از سلامت روحی و جسمی کارکنان مراقبت می کنید ، باعث می شوید کارکنان احساس کنند که این موضوع اهمیت دارد و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارگران “دوستان ژیمناستیک” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

آموزش منظم و تشویق کارکنان به مسافرت نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افرادی که در مشاغل بی تحرک کار می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند با پیشگیری از بیماری ها به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند ، که به معنای صرف وقت کمتر برای تجارت است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند در زمان مالیات لغو شود و هزینه شرکت را جبران کند ، در حالی که به کارکنانی که امکانات مالی ندارند اجازه دسترسی به باشگاه بدنسازی و تناسب اندام را می دهد. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از طریق پرداخت کامل حق عضویت ، ارائه تخفیف برای کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت ، به شرطی که کارکنان به تعداد مشخصی از ساعت در هفته به باشگاه بدنسازی مراجعه کنند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت نیز کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری دارند که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به همراه دارد.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی بدهید

شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و از آنها فراتر روند!دیدگاهتان را بنویسید