چرا برخی از کارکنان بهداشت و درمان با وجود آموزش پزشکی در مورد واکسن مردد هستند


آرلین مرتنز بدترین بیماری همه گیر COVID را به عنوان تکنسین مراقبت از بیماران در بیمارستان Kingsbrook در فلتبوش مشاهده کرد. در اولین موج در بروکلین ، او پس از آنکه بیمار تلاش می کرد اکسیژن را وارد ریه های آسیب دیده کند ، قبل از خاکستری شدن و مرگ ، بیمار را دنبال کرد. او نمی تواند کاری بکند جز اینکه دست آنها را بگیرد و امیدوار باشد آخرین لحظاتشان کمتر احساس تنهایی کند.

او گفت اما وقتی زمان دریافت واکسن COVID-19 فرا رسید ، دارویی که رهبران وعده داده بودند در نهایت از درد همه گیر جلوگیری می کند.

“این بدن من است ، این معبد من است و هیچکس [has] این حق است که خودم را مجبور کنم آنچه را که نمی خواهم انجام دهم. “

بی میلی شدید آن نشان دهنده یک روند کوچک اما قابل توجه در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. حتی قبل از ظهور COVID -19 ، میزان واکسیناسیون متفاوتی برای واکسن های سالانه آنفولانزا مشاهده شد – پزشکان بیشترین پوشش را دارند و پس از آنها پرستاران قرار دارند. بر اساس داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، پرستاران واکسن آنفولانزا را در حدود یک چهارم میزان پزشکان و پرستاران دریافت کردند.

واکسن های کووید -19 این تردید را به صورت جمعی برانگیخته است. از آنجا که دستورات واکسیناسیون در صنعت محتمل شده است و اکنون به واقعیت تبدیل شده است ، اعتراضات مکرری در میان کارکنان بهداشت وجود دارد. قبل از تصدی نیویورک ، بیش از یک نفر از هر پنج کارگر بیمارستان تلقیح نشده بود و میزان تردید در بین کارکنان خانه سالمندان حتی بیشتر بود.

مخالفت شدید کارکنان بهداشت و درمان این پرسش را ایجاد کرده است که چرا افراد مشاغل مبتنی بر علم ، که مخرب ترین اثرات همه گیری را مشاهده کرده اند ، می توانند از درمان اجتناب کنند. کارشناسان بهداشتی ترکیبی از عوامل را ذکر می کنند ، مانند اینکه متخصصان سطح پایین تر از فرایند تصمیم گیری در مورد الزامات محل کار کنار گذاشته می شوند.

سایر عوامل عمده عبارتند از: افزایش اطلاعات غلط در مورد واکسن ها و نیاز به به روزرسانی برنامه درسی پزشکی – به ویژه در مراقبت های بهداشتی – برای مقابله با اطلاعات غلط. در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا صدور 100،000 دلار کمک های مالی از CDC برای تقویت منابع آموزش واکسن برای دانش آموزان و ارائه دهندگان را آغاز کرد.

بلیما مارکوس ، پرستار سرطان در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران در معرض همان اطلاعات غلطی قرار می گیرند که متخصصان غیر پزشکی.”

همین امر در مورد سایر متخصصان بهداشت مانند Meertens صادق است. Meertens اظهار داشت که نگران این است که واکسن ها با چه سرعتی ساخته شده اند ، علیرغم واکسن هایی که بیش از یک دهه تحقیق را شامل می شوند. او گفت که ویدیوهایی را در واتساپ مشاهده کرده است که ادعا می کند عوارض جانبی واکسن های COVID-19 را نشان می دهد. ویدئوهای دیگری که برای او ارسال شد از بلندگویان جنبش ضد واکسن بود که به دلیل انتشار اطلاعات غلط درست قبل از همه گیری شناخته شده بودند.

هشت ماه بعد ، او هنوز مقاومت می کرد وقتی که ایالت در اواسط ماه اوت اعلام کرد که کارکنان بهداشتی مانند او مجبور به دریافت واکسن خواهند شد. او با وجود دوزهای بین صدها میلیون دریافت کننده نشان داد که این داروها بی خطر و مثر هستند عصبانی شد.

مرتنس می گوید: “من از این که ما را مجبور می کند کاری را که نمی خواهیم انجام دهیم ، متنفرم.”

واکسن ها به این دلیل گرفته شدند زیرا می دانستم که موثر است. می دانستم که آنها زندگی را نجات دادند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی ، کالج هانتر

مارکوس مدتهاست که تلاشهای خود را برای مبارزه با این تردیدها و بحث مستقیم در مورد تبلیغات ضد واکسن ، مانند شیوع بیماری سرخک در سال 2019 ، هنگامی که اطلاعات غلط جوامع یهودی ارتدوکس را در نیویورک و شهرستان راکلند فرا گرفت ، رهبری می کند. آخرین بیماری همه گیر ، کار او را تشدید کرده و بیشتر اوقات فراغت خود را صرف مقابله با اطلاعات غلط در مورد شیوع واکسن COVID-19 در بین همکاران شیرده خود در فیس بوک کرده است.

در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار می کرد و در سراسر شبکه حرفه ای ، مارکوس الگوهای حکایتی تردید واکسن را در خطوط حرفه ای و سیاسی مشاهده کرد. در بهار امسال ، گروه سیاست های بهداشتی KFF روند مشابهی را برای کارکنان خط مقدم بهداشت مشاهده کرد: اعتماد به واکسن در میان دموکرات ها بیشتر بوده است. کسانی که تحصیلات تکمیلی دارند ؛ و کسانی که سفید یا اسپانیایی هستند. بر اساس مطالعه ای که همزمان در مجله Health Community منتشر شد ، شایع ترین نگرانی کارکنان مراقبت های بهداشتی که در واکسیناسیون تردید دارند بر ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی واکسن های COVID-19 متمرکز شده است.

این تقسیمات در طول تابستان ادامه یافت ، حتی اگر نوع دلتا موج دیگری از موارد و بستری شدن را ایجاد کرد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان مراقبت های بهداشتی ، که در ماه اوت توسط پروژه ایالات کووید آغاز شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی با حقوق بیشتر و تحصیلات بالاتر بیشتر است. همچنین این فاصله بین کارکنان پزشکی که خود را دموکرات معرفی می کردند جمع آوری کرد – میزان واکسیناسیون این گروه بیش از 80 بود. کارکنان مراقبت های بهداشتی جمهوری خواه نرخ کمتر از 70 reported را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF یافته های مشابهی را برای عموم مردم به دست آورد.

مارکوس گفت که نگران است که آموزش پزشکی دانشگاه به روز نشده باشد تا این جریان تردید واکسن را منعکس کند. هنگامی که او بین سال های 2008 تا 2010 دانشجوی مراقبت های اولیه بود ، استادانش در موضوعاتی مانند علوم واکسن یا اپیدمیولوژی تحقیق نکردند و نحوه بازجویی از مطالعات علمی را نیز یاد نگرفتند. این دروس تا دوره های کارشناسی ارشد و دکتری به دست نیامد.

اختلاف قدرتهایی که در این نهادها مشاهده می کنیم مشکلات بی اعتمادی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین تراورز ، استادیار ، کالج پرستاری نیویورک روری مایرز

وی گفت: “واکسن ها به این دلیل گرفته شدند زیرا من می دانستم که این داروها موثر هستند. می دانستم که آنها زندگی را نجات دادند. این به سادگی تایلنول بود. شما نیازی به درس ندارید که چرا تایلنول کار می کند. ” مردم اطلاعات بیشتری می خواهند ، و به نوعی ، البته ، آنها نیز از این حق برخوردارند ، اما این بدان معناست که آموزش برای این ارائه دهندگان باید تغییر کند. “

دکتر یاسمین تراورس ، استادیار کالج پرستاری روری مایرز در دانشگاه نیویورک ، فراتر از تغییر برنامه درسی و انجام بهتر اطلاعات نادرست ، گفت که کارکنان پشتیبانی – مانند پرستاران و تکنسین های مراقبت از بیمار – باید مشارکت بیشتری در این زمینه داشته باشند. اجرای دستورالعمل های آینده سلامت عمومی او از داشتن “دستیاران پرستاری” استفاده کرد که مدیران بیمارستان می توانند به طور منظم با آنها مشورت کنند تا نگرانی های کارکنان را به موقع شناسایی کرده و ایده هایی در مورد نحوه مدیریت آنها ارائه دهند.

تراورس گفت: “تفاوت های قدرت ما در این موسسات مشکلات بی اعتمادی را که در بین این گروه ها دیده ایم تشدید می کند.” او باید بخشی از تیم تصمیم گیری باشد. “

همانطور که نیویورک و ملت در پاییز حرکت کردند و با موج بالقوه دیگری روبرو شدند ، دستورات گزینه ای برای بهبود نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی شد. داده های اولیه نشان می دهد که نیاز نیویورک به اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی تأثیر افزایش میزان ایمن سازی را دارد. هفته گذشته ، پس از لازم الاجرا شدن دستور ، حدود 90 درصد از کارگران بیمارستان ها و خانه های سالمندان به طور کامل واکسینه شدند ، در حالی که حدود 75 درصد یک ماه و نیم قبل ، زمانی که این قانون اعلام شد ، افزایش یافت.

Meertens ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه تحمل کرد. او که نتوانست شغل خود را از دست بدهد ، اولین دوز واکسن COVID-19 خود را در 27 سپتامبر دریافت کرد ، همان روزی که دوره وی شروع شد. اما او از این موضوع خوشحال نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان بودیم و امسال هیچ نیستیم.” “او به تصمیم ما احترام نمی گذارد.”

دیدگاهتان را بنویسید