پیش فصل Nets در Bucks فقط یک اشتهاآور برای رقابت است


پیروزی 119-115 نتز مقابل بولز جمعه شب کاملاً پیش فصل بود ، در هیچ کجا به جز یک بازی دراماتیک از سری پلی آف کلاسیک آنها در ژوئن گذشته. اما تیم ها بهترین رقابت را در کنفرانس شرقی و یکی از بهترین ها را در کل NBA توسعه می دهند.

برنامه نویسان آن را می دانند. به همین دلیل است که نت ها فصل را در 19 اکتبر در میلواکی باز می کنند ، قهرمان فعلی باکس در مقابل تیمی که خواستار برکناری آنها بود. و این بازی پیش فصل اولین باری بود که نت ها در بارکلیز سنتر بازی کردند پس از شکست سخت در بازی 7 در وقت اضافه به بوکس در نیمه نهایی کنفرانس.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “احتمال افزایش رقابت وجود دارد.” “بعد از بازی در مرحله حذفی ، معمولاً نوعی رقابت وجود دارد ، مهم نیست که سریال چگونه پیش می رود. اما برای داشتن چنین سری فشرده ای ، سپس برای ادامه قهرمانی در NBA ، دو تیم برتر شرق ، فکر می کنم او پاهای زیادی برای توسعه رقابت دارد. اما من فکر نمی کنم شما شاهد رقابت زیادی باشید [Friday]به ”

نت ها به دلیل مجوز واکسیناسیون ، کایری ایروینگ و به دلیل پروتکل های ایمنی و بهداشتی پل میلسپ را از دست نمی دهند. میلواکی حتی لاغرتر بود و بدون 9 بازیکن بازی می کرد – از جمله جیانیس آنتتوکونمپو ، جرو هالیدی و کریس میدلتون.

کوین دورانت در جریان پیروزی پیش فصل نت ها در جمعه شب ، Thanasis Antetokounmpo را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بازی پلی آف فصل گذشته یک بازی کلاسیک فوری بود که بذر رقابت را رقم زد. رویارویی موضعی دورانت با آنتتوکونمپو (هر دو MVP سابق هستند) این دانه ها را سیراب کرد ، همانطور که فصل ایروینگ به پایان رسید وقتی که او در بازی 4 آن سری مچ پای خود را در حالی که روی پای Freak یونانی فرود می آید پیچ ​​خورد.

جمعه شب ، دورانت در اولین بازی تدارکاتی خود موفق شد در مدت 23 دقیقه 18 امتیاز نتس ، 6 ریباند و 3 پاس گل را ثبت کند. جیمز هاردن-که در بازی 1 باخت دور دوم دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ درجه 2 شد ، بیشتر سری را از دست داد و بخش اعظم توانبخشی خود را در خارج از فصل گذراند-در اولین اقدام پیش فصل خود زنگ زدگی نشان داد.

هاردن ، که روز یکشنبه برنده پیش فصل لیکرز شد ، در ضربات 3 به 9 با 4 پاس گل و 3 تاچ تاون مقابل باک هشت امتیاز کسب کرد.

اما بازیکنان تعویضی باکس با دست خود (20 ضربات) بی دقت بودند ، نت ها با چرخش های خود حتی بدتر بودند. آنها دستهای سریع خود را برای چند سرقت زود هنگام انداختند و به گروه 23-11 گروهی از جوون کارتر سرقت شده و دروغگو رسیدند. اما ارتباط آنها ضعیف بود و دفاع آنها گامی کند بود.

جوردن نوروا با حداکثر امتیاز 30 ، میلواکی را پیشرو کرد ، در حالی که ایلیا برایانت و ستون هال ساندرو ماموکلاشویلی هر کدام 20 امتیاز به دست آوردند.

نت ها در فاصله 98-95 پیش افتادند ، هنگامی که نش واحد دوم کهنه کار خود را هدف قرار داد. میلواکی با 14-4 دوندگی 109-102 فاصله را ادامه داد اما نت های جوان وزن کمی نشان دادند.

تورها
لامارکوس آلدریج شوت جورجیوس کالایتزاکیس را مهار می کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

پاس 19 متری کام توماس با یک دقیقه مانده به پایان ، نت ها را با 112-111 پیش انداخت و بعد از اینکه ماموکهلاشویلی 3 امتیازی شد ، توماس برای یک بالشتک چهار امتیازی یکی از دروازه های خود را در نیمه دوم باقی گذاشت. نت ها هرگز عقب نشینی نکردند.

نشانه هایی از آن رقابت نوظهور؟ این Thanasis Antetokounmpo (برادر Giannis) از میلواکی بود که DeAndre ‘Bembry را به دادگاه فرستاد قبل از این که در اشتباه شدید جدایی طلبان مرتکب یک اشتباه فاحش شود. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری این حرکت را رد کرد و حتی هنگام عذرخواهی دست باکس را برداشت.

“من باور دارم [the rivalry] نسبتاً جدید است برای دیدار ما در پلی آف ، یک سریال باورنکردنی بود. مایک بودن هولزر ، سرمربی تیم بوکس گفت ، هر دو تیم ، برای رها کردن همه چیز در بازی 7 ، به وقت اضافه می روند. “احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان وجود دارد. ما امیدواریم که تیمی باشیم که برای بهترین در شرق و بهترین در NBA رقابت می کند و می دانم که آنها انتظارات مشابهی از بروکلین دارند.

“همانطور که شما در فصل عادی بازی می کنید ، احتمالاً این بازی ها برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هواداران و همه بیشتر اهمیت دارد. اما شما باید آنها را همانطور که می آیند ببرید. آنقدرها هم تغییر نمی کند اما فقط یک مقدار احترام وجود دارد. معمولاً رقابت ها با این نوع احترام آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی برای آنها هستیم … فقط احترام زیادی برای استعداد آنها و کاری که انجام می دهند. ”

دیدگاهتان را بنویسید