پیت آلونسو پس از قدرتمندی متس ، جایی برای پیشرفت می بیند


آتلانتا – پیت آلونسو یکی از معدود مت هایی است که در فصل آینده برای کامبک در رده “slam dunk” قرار می گیرد.

اما در حالی که خود را آماده می کند تا سومین فصل متوالی را بدون حضور در پلی آف از بدو ورود به لیگ های بزرگ به پایان برساند ، آلونسو مایل است مسئولیت کوتاهی های تیم در سال 2021 را بپذیرد.

آلونسو قبل از پیروزی 4-3 متس مقابل شجاعان گفت: “سوالات زیادی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود و من شخصاً می خواهم تیم را از پیش رو بردارم.” “من می خواهم یکی از سنگ بناهای زمینه سگ و شامپاین در Citi Field باشم. من می خواهم چنین باشم و شخصاً من ثابت قدم بوده ام ، اما حوزه های مختلف زیادی وجود دارد که می توانم آنها را پیشرفت دهم و می توانم پیشرفت کنم و به نظرم می خواهم به روند صعودی خود ادامه دهم. ”

آلونسو ، که با 37 ران خانگی در رأس تیم به میدان آمد ، دفاع ، مسابقه پایه و نظم فلات خود را در زمینه هایی که دوست دارد پیشرفت کند ، ذکر کرد.

پیت آلونسو
گتی ایماژ

او می گوید: “از نظر دفاعی ، احساس می کنم پیشرفت کرده ام.” “من هنوز باید پیشرفت کنم ، حتی اگر احساس کنم سال به طور قابل توجهی بهتر بوده ام. با هدایت پایگاه ها ، احساس می کنم پیشرفت کرده ام ، کمتر ضربه می زنم ، احساس می کنم پیشرفت کرده ام. قرار دادن توپ به طور مداوم بهبود یافته است ، اما در حال حاضر کافی نیست. من فقط باید سطوح بالاتر را پیدا کنم و سعی کنم بهترین نسخه خودم به عنوان یک بازیکن و یک رهبر باشم. ”

مایکل کانفورتو ، خاویر بائز ، جف مک نیل ، دومینیک اسمیت و جی دیویس از جمله بازیکنانی هستند که آینده آنها در فصل زمستان باید مشخص شود. آلونسو گفت که نیازی به تغییر نمی بیند.

او گفت: “خوشبختانه این وظیفه من نیست که تصمیم بگیرم یا آن را مشخص کنم.” “من می دانم که ما این پتانسیل را داریم که با افرادی که در رختکن هستند قهرمان شویم. من این را می دانم. اگر به مقاله نگاه کنید ، لیست ما قبل از امسال کاملاً جمع شده است. در حال حاضر ما یک اضافه از جاوی بائز و نوا داریم [Syndergaard] او بالاخره سالم است ، که عالی است ، و جیک [deGrom] فصلی عالی خواهد داشت و سال آینده سالم خواهد بود ، بنابراین کاملاً – من فکر می کنم ما می توانیم قهرمانی کسب کنیم. فقط باید بیشترین استفاده را از خودمان بکنیم ، نه به صورت فردی ، بلکه به عنوان یک تیم. ”رابرت گسلمن به عنوان بخشی از خدمه تاکسی با تیم سفر کرد و می تواند قبل از پایان آخر هفته برای یک تیم فعال شود. جناح راست از ماه ژوئن با یک راست شکسته منتفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید