پیتسبورگ در بازی ACC Coastal از ویرجینیا تک دیدن می کندتیم پیتسبورگ که شنبه در ویرجینیا تک بازی می کند شبیه تیمی نیست که در بازی 28 بر صفر حذف شد …

تیم پیتزبورگ که شنبه در ویرجینیا تک بازی می کند شبیه تیمی نیست که دو فصل پیش در آخرین دیدار خود با نتیجه 28 بر صفر حذف شد.

این پلنگ ها در کسب بیش از 52 امتیاز در هر بازی رهبر کشور هستند.

تعداد آنها “از مهربانی من” از مربی ویرجینیا تکن جاستین فوئنته ، و سپس مکث طولانی قبل از افزودن “این تخلفی که ما قصد انجام آن را داریم بسیار خاص است” جلب کرد.

پلنگ ها (4-1. 1-0 کنفرانس ساحل آتلانتیک) به طور متوسط ​​52.4 امتیاز داشتند و در هر پنج بازی خود حداقل 41 امتیاز کسب کردند. هوکی ها (3-2 ، 1-0) بدون مدافع و سیگنال دفاعی داکس هالیفیلد در نیمه اول پس از گلزنی خواهند بود زیرا او یک هفته پیش با شکست ناامید کننده به شماره 14 نوتردام هدف داشت.

هدایت Panthers توسط مدافع کنی Pickett است ، که حداقل چهار پاس تاچ داون در سه بازی متوالی و در مجموع 19 پاس در یک ضربه کوتاه داشته است. او با 346 متر در هر مسابقه دوم کنفرانس است.

فوئنته گفت: “این مدافع ، مرد ، در سطح بالایی بازی می کند ، مانند هر کسی که امسال دیده ام.” “این مرد در سطح نخبه است.”

با این حال ، پلنگ ها به دلیل برنامه ضعیف و از دست دادن کنفرانس آمریکای میانه در غرب میشیگان مورد توجه زیادی قرار نگرفتند.

اما آنها وارد محدوده ای می شوند که هوکی ، کلمسون ، میامی و کارولینای شمالی با هم روبرو می شوند. پلنگ ها و هوکی ها آخرین تیم های بدون شکست لیگ ساحلی هستند ، بنابراین تعداد بیشتری باقی مانده است.

“منظورم این است که این موضوع به اندازه چهار هفته گذشته اهمیت دارد. Erick Hallett II گفت: “تکنولوژی یک بازی بزرگ است و وقتی V-Tech به پایان برسد ، Clemson یک بازی بزرگ و غیره و غیره خواهد بود.”

موارد زیر را هنگام بازی با پیت در ویرجینیا تک باید در نظر داشته باشید:

مجروح ، اما ضروری

براکستون برمایستر ، مدافع هوکی ، بازی نوتردام را از ناحیه دست ترک کرد اما هنگامی که کانر بلومریک مصدوم شد ، دوباره به وظیفه خود بازگردد. فومنت گفت بلومریک به طور نامحدود بیرون است ، اما برمیرستر “یک راه کامل” است.

NIFTY FIFTY

لحظاتی در طول هفته تمرینی وجود دارد که حمله پلنگ ها با فریاد “1،2،3 … 50” آن را شکست می دهد ، نشانه ای برای رسیدن به هدف واحد برای کسب حداقل 50 امتیاز در هر بازی.

تا کنون خیلی خوب. شدت کسب حداقل 41 امتیاز در هر پنج بازی پیت طولانی ترین دوره در تاریخ برنامه است.

جردن ادیسون ، گیرنده سال دوم ، که 9 پذیرش تاچ داون وی عمدتا در FBS ارتباط دارد ، می گوید: “من نمی خواهم بگویم فراتر از آن چیزی بود که ما امیدوار بودیم ، زیرا من همه چیز (استعداد) خود را در جرم می دانستم.”

“من فقط برتری داشتم و در تمام مراحل بازی به همه استوانه ها برخورد کردم.”

سعی کن ، دوباره امتحان کن

Panthers – و Pickett – مشکلات جزئی با تیم هوکی خسته فصل گذشته داشتند. او کمتر از نیمی از پاسهای خود را – 25 مورد از 52 – انجام داد ، اما مراحل کامل 404 متر و دو TD به طول انجامید. او همچنین برای TD نامزد شد.

قبلا دیده شده؟

تنها باخت پیت در ماه گذشته با نتیجه 44-41 از غرب میشیگان به دست آمد. برونکوس با اتکای زیاد به طرح گزینه های دویدن / پاس 517 متر جرم جمع کرد. هوکی ها حمله مشابهی را انجام دادند ، اما ناردوزی مطمئن است که پلنگ ها در جریان دو برد بازی خود به چیزهایی پی برده اند.

وی گفت: “من فکر می کنم ما برخی از این موارد را محدود کرده ایم ، کارهایی را که انجام می دهیم تغییر داده ایم.” “(ویرجینیا تکنیک) همچنین دوست دارد رهبری RPO ها را بر عهده بگیرد. ما همان مسیر شیب دار را خواهیم دید که سایر افراد دنبال می کنند. این یک نوع RPO جدید در مد است. ”

تاریخ

آخرین باری که این رقبای قدیمی در بازی کنفرانس ، هنگام دیدار شکست خوردند ، در 2 نوامبر 2002 رخ داد ، زمانی که هر دو در شرق بزرگ 3-0 بودند.

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید