پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارکاران به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع).


دکتر اسماعیل لعل الغنی مدیر عامل بانک رفاه کارکران در پیامی هفدهم ماه ربیع الاول سالروز ولادت با سعادت پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت. درود بر او).

پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارکاران به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع).

به گزارش خبرتایمز به نقل از روابط عمومی بانک الرفاع کارکران، متن نامه به شرح زیر است:

نام خدا

فرا رسیدن هفدهم ربیع الاول، خجسته سالروز میلاد سعادت سربلندی عالم، پیامبر رحمت و مهربانی و رحمت، خاتم انبیا، منادی عدل، علم و حکمت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) و همچنین میلاد با سعادت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) ششمین اختر تابناک آسمان را به امامت و ولایت و موسس جعفری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. دین

رسول گرامی اسلام منادی عدالت و انسانیت و تقوا و بردباری است و دین مبین اسلام نجات بشریت را در زمانی می طلبد که امروزه مردم بیش از هرکسی به آموزه های دینی و شناختی وابسته اند و به آن ها نیاز دارند. دوره های تاریخ

در پرتو پیامبر رحمت، بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی جاهلیت دستخوش تحولات شدیدی شد و تعالیم آن حضرت تشنه و سوزان، صحرای وجدان بشری را همچون بارانی مهیب سیراب کرد.

همچنین ولادت فرخنده امام جعفر صادق (علیه السلام) در این روز باعث شادی و شور و شعف عاشقان اهل بیت طهارت و طهارت (علیهم السلام) شد.

در پرتو غنای فکری و معرفتی آن امام همام، دوران شکوفایی مکتب تشیع و مذهب جعفری و تولد آن رسول الهی و مؤسس مذهب جعفری و تفسیر ارزشها آغاز شد. مانند صبر، استقامت، محبت، مهربانی، سخاوت، بردباری، فروتنی، فروتنی، آزادی و خیرخواهی بود که نه تنها جامعه آن زمان، بلکه جامعه بشری کنونی نیز بیش از پیش به آن نیاز دارد.

با تبریک این روز خجسته و خجسته، امید است بتوانیم با الگو قرار دادن پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (علیه السلام) در راه رضای خداوند متعال خدمتگزار هموطنان خود باشیم. مردم کشور ما بیش از منشا کار هستند.

اسماعیل برای آهنگ