پنج نامزد کهنه کار برای سمت مدیر Mets


نامزدهای احتمالی مدیریت؟

اگرچه جستجوی متس برای سرمربی جدید پس از امتناع او از حفظ لوئیس روخاس ممکن است تا استخدام رئیس عملیات بیسبال ادامه پیدا نکند ، اما استیو کوهن ، مالک ، تمایل به تجربه موقعیت های کلیدی را ابراز کرده است. در این خط ، برخی از اسامی جالب موجود است:

بروس بوچی

بوچی ، سرمربی سه دوره قهرمان سری های جهانی ، 66 ساله ، پس از فصل 2019 غولها را ترک کرده است. بوچی به عنوان سرمربی پادرس ، از سندی آلدرسون ، رئیس تیم وقت ، درخواست تمدید قرارداد کرده است. من به او گفتم که او اضافه کار نمی کند ، بوچی اجازه یافت تا به دنبال کارهای دیگر باشد و در غول پیکر قرار گرفت ، جایی که تیم را به عنوان قهرمانی سری های 2010 ، 12 و 14 رساند.

باک شوالتر

باک شوالتر
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او سه فرنچایز مختلف پس از فصل را رهبری کرده است و مطمئناً سختگیری های مدیریتی در نیویورک را در دوران حضورش در یانکی ها در دهه 1990 درک کرده است. Showalter ، 65 ساله ، آخرین بار در سال 2018 با Orioles موفق شد – حق رای دادن او چهار سال قبل منجر به عنوان AL East شد.

باب ملوین

باب ملوین # 6 ، سرمربی اوکلند اتلتیک ، توپ را از شان مانایی می گیرد
باب ملوین
گتی ایماژ

اگر بیلی بین به عنوان رئیس عملیات بیس بال از دو و میدانی برکنار شود ، سرمربی اوکلند ، که هنوز تحت قرارداد است ، برای متس حساس خواهد بود. ملوین 59 ساله پس از هدایت اوکلند به سه عنوان AL West و 6 بازی پس از فصل ، یکی از معتبرترین مدیران بازی است. او در فصل 2010 به عنوان پیشاهنگ متس خدمت کرد و برای پست رهبری خالی که توسط تری کالینز پر شده بود ، فینالیست بود.

جان فارل

او Red Sox را پس از رقابت برای Blue Jays به عنوان قهرمانی سری جهانی 2013 هدایت کرد. فارل 59 ساله از زمان حضورشان در بوستون ، زمانی که فارل مربی زمین داری زیر تران فرانکونا بود ، با تئو اپستاین رابطه دارد. فارل آخرین بار در سال 2017 با Red Sox موفق شد قبل از اینکه در Reds کار تحقیقاتی انجام دهد.

جان گیبونز

گیرنده سابق متس ، بلو جی را به حضور پی در پی در ALCS در 2015 و 16 راهنمایی کرد. او آخرین بار در سال 2018 موفق شد و به دنبال بازگشت به پناهگاه بود. گیبونز ، 59 ساله ، فعالیت مدیریتی خود را در سیستم لیگ مینور متس در دهه 1990 آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید