پلیس: 2 مرد در آپارتمانش در فالز چرچ به دنبال یک زن مورد تجاوز جنسی می گردندزنی در آپارتمان خود در فالز چرچ ، ویرجینیا ، در جریان سرقت صبح روز پنجشنبه ، مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

زنی در هنگام سرقت صبح پنجشنبه در آپارتمان خود در فالز چرچ ، ویرجینیا ، مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

پلیس شهرستان فیرفکس گفت که حدود 5:10 دقیقه صبح در بلوک 6000 در Knollwood Drive گزارش مردی را در داخل یک آپارتمان دریافت کردند.

مأموران با صاحب آپارتمان صحبت کردند و گفت که دو مرد هنگام خواب به آپارتمان او نفوذ کردند. او دریافت که یکی از آنها به او تجاوز جنسی کرده است. مرد با مشت به او ضربه زد و هر دو مظنون از آپارتمان فرار کردند.

این مردان حدود 18 سال سن دارند و اسپانیایی هستند و یکی از آنها موهای بلند و فر داشت. هر دو در هنگام سرقت کت تیره و شلوار تیره می پوشیدند.

جستجو در اطراف آپارتمان انجام شد ، اما مردان پیدا نشد. پلیس گفت کارآگاهان در حال حاضر به دنبال تصاویر احتمالی نظارتی هستند تا شبهات را نشان دهند.

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد این حمله دارد ، خواسته می شود با شماره 703-246-7800 پلیس ، گزینه 3 تماس بگیرد یا با تایپ کردن “FCCS” و “نکته” در 847411 ، مشاوره متنی ناشناس ارسال کند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید