پلیس می گوید موج سوار مترو پس از سقوط از بالای قطار J در جهت جنوب جان خود را از دست می دهد


به گفته پلیس ، مرد 32 ساله ای بامداد شنبه شنبه در حالی که “در مترو قایقرانی می کرد” در قطار J که به سمت جنوب حرکت می کرد ، پای خود را از دست داد و در اثر حرکت خود به سمت شمال مورد اصابت ضربه مرگبار قرار گرفت.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4:30 صبح ، بعد از آن اتفاق افتاد که مرد روی سقف خودروی J نشسته بود و به سمت پل ویلیامزبورگ در ایستگاه خیابان اسکس حرکت می کرد. بعداً محققان تشخیص دادند که قربانی از سقف مترو سر خورد و در ضلع شمالی ریل ، که مخالف ضلع جنوبی است ، فرود آمد. جایی که با قطار مترو دیگری برخورد کرد.

MTA به طور موقت سرویس را متوقف کرد ، در حالی که نیروهای اورژانس در حال واکنش بودند ، برق را قطع کرد ، اما سرویس چند ساعت بعد از سر گرفته شد. اعلام شد که قربانی در محل کشته شده است. مقامات هویت این مرد را در انتظار اطلاع خانواده اعلام نکرده اند. هیچ کس دیگری مجروح نشده است.

حوادث مربوط به موج سواران مترو منجر به عواقب مهلکی شده است. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله از برانکس پس از سوار شدن بر روی قطار 7 جان خود را از دست داد. بر اساس آمار گزارش شده توسط THE CITY ، در آن سال تعداد حوادث موج سواری مترو نسبت به سال 2018 15 درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید