پلیس لیسبورگ از شاهدان می خواهد پس از حمله نوجوانان به W&OD Trail ظاهر شوندپلیس می گوید یک دختر نوجوان پنجشنبه گذشته در قسمتی از مسیر واشنگتن و Old Dominion Trail در لیسبورگ ویرجینیا مورد حمله قرار گرفته و از شاهدان می خواهد که حاضر شوند.

پلیس می گوید پنجشنبه گذشته یک نوجوان در قسمتی از مسیر واشنگتن و Old Dominion Trail در لیسبورگ ، ویرجینیا مورد حمله قرار گرفته و از شاهدان می خواهد که حاضر شوند.

به گفته پلیس لیسبورگ ، این حادثه در منطقه ای در شمال غربی دسترسی پارک پارک توسکورا در 7 اکتبر رخ داد. این نوجوان به پلیس گفت که حوالی ساعت 6 عصر در حال دویدن روی پیست بود که مردی او را گرفت. سپس دوچرخه سواری با این مرد برخورد کرد که در این هنگام وی فرار کرد.

مهاجم مردی بین 6 پا و 6 پا ، 4 اینچ قد ، با موهای قهوه ای تیره ، بلند و شانه ، با بازوهای مویی توصیف شده است. گفته می شود او شورت باربری و پیراهن آستین کوتاه آبی می پوشید.

پلیس لیسبورگ می خواهد با دوچرخه سوار و هر کس دیگری که ممکن است این حمله را دیده باشد صحبت کند و هنوز با پلیس صحبت نکرده است.

از کسانی که در مورد پرونده اطلاعات دارند خواسته می شود با کارآگاه میرزا کادریچ با شماره 703-771-4500 تماس بگیرند یا به [email protected] ایمیل ارسال کنند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید