پلیس شیکاگو هنوز برای وضعیت واکسن به خانه فرستاده نمی شودشیکاگو (AP) – به افسران پلیس شیکاگو دستور داده نمی شود که به خانه بروند در صورت مخالفت با خواسته های شهر …

چیکاگو (AP) – رهبران پلیس و شهردار شیکاگو روز پنجشنبه گفتند اگر به افسران پلیس شیکاگو از شرط شهر مبنی بر گزارش وضعیت واکسیناسیون COVID -19 خود یا در مرخصی بدون حقوق اعطا شود ، نمی توان به خانه رفت.

تام اهرن ، سخنگوی پلیس گفت: “هیچ کس رد نمی شود.” “افسران این هفته تعویض عادی انجام می دهند (و) عودت داده نمی شوند و به خانه فرستاده نمی شوند … مأموران به کار خود ادامه می دهند تا زمانی که خلاف آن به آنها گفته شود (و) که دیگر حقوق نمی گیرند.”

اظهارات آهرن به دنبال ویدئویی است که این هفته در وب سایت اتحادیه افسران پلیس منتشر شد و در آن رئیس اتحادیه از اعضا خواست تا روز جمعه وضعیت واکسیناسیون خود را گزارش ندهند ، مهلت تعیین شده توسط شهردار لوری لایتفوت برای کارگران شهر و پیشنهاد کرد که چنین امتناعی ممکن است منجر شود. در حال فرستادن آنها به خانه

کسانی که وضعیت واکسیناسیون ندارند در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند.

لایت فوت گفت افسران که انتظار می رود آخر هفته کار کنند باید گزارش دهند و کسانی که وضعیت واکسیناسیون را گزارش نمی کنند به وضعیت بدون حقوق منتقل می شوند. اما او همچنین گفت که چنین حرکتی در آخر هفته اتفاق نخواهد افتاد ، زیرا تأیید رعایت آن چند روز طول خواهد کشید.

لایت فوت روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “انتظار من این است که افرادی که برای خدمت و حفاظت از شهر سوگند یاد کرده اند به این سوگند احترام بگذارند و ظاهر شوند ، برای انجام وظیفه گزارش دهند و از قانون شهر و دستور اداره پلیس پیروی کنند.” “هر چیزی کمتر از آن می تواند نافرمانی باشد.”

این اختلاف و احتمال کمبود این اداره در زمان سختی برای شهر پیش می آید ، چرا که امسال تعداد خودروها و تیراندازی در بزرگراه و قتل بیشتر نسبت به زمان مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

اولین پاسخ دهندگان ملی به شدت تحت تأثیر ویروس قرار گرفتند ، اما برخی در برابر دستور واکسیناسیون مقاومت کردند. به گفته دفتر یادبود داون ، بیش از 460 مأمور پلیس در نتیجه COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، از جمله چهار نفر از اعضای اداره پلیس شیکاگو.

پلیس لس آنجلس و کلانتر شهرستان ، و پلیس سیاتل و دنور از جمله بخش هایی هستند که تحت حکم واکسیناسیون قرار دارند یا با آن روبرو هستند.

بعدازظهر پنجشنبه ، افسران ارشد پلیس شیکاگو به مردم اطمینان دادند که این اداره در آخر هفته به طور کامل تجهیز خواهد شد. اما آنها همچنین گفتند که مأمورانی که از اجرای دستور شهر خودداری می کنند ، در معرض تنبیه یا اخراج قرار دارند.

اریک کارتر ، معاون سرپرست پلیس گفت که مأموران در مهلت روز جمعه ملاقات خواهند کرد مگر اینکه از معافیت پزشکی یا مذهبی برخوردار شوند. بر اساس قوانین شهر ، کسانی که تا روز جمعه واکسینه نشده اند ، باید هفته ای دوبار بسته به زمان و هزینه خود ، تا زمان واکسیناسیون مورد آزمایش قرار گیرند.

در ویدئویی که روز سه شنبه توسط رئیس فرمان برادرانه پلیس ، جان کتانزارا ، منتشر شد ، او گفت که در صورت رد مأموران ، شهر دارای نیروی پلیس “با 50 or یا کمتر برای آخر هفته آینده” خواهد بود.

وی همچنین به افسران دستور داد که برای معافیت از دریافت واکسن اقدام کنند ، اما این اطلاعات را به پورتال شهر وارد نکنند و در رتبه بندی به آنها گفت: “من فکر نمی کنم که این شهر این اختیار را داشته باشد که این امر را به کسی تحمیل کند ، به ویژه اطلاعات کمی در مورد سابقه پزشکی شما. ” او پنجشنبه به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

مقامات شهری گفتند نیازی به وارد کردن اطلاعات پزشکی دقیق نیست – فقط وضعیت واکسیناسیون و اثبات واکسیناسیون.

این شهر یک واکسن مشابه کووید -19 برای کارکنان مدرسه در شهر دارد ، که اتحادیه معلمان شیکاگو از آن حمایت کرده است.

یک پایگاه داده شهری نشان داد که تقریباً 90 درصد از معلمان ، مدیران و سایر کارکنان مدرسه قبلاً واکسینه شده اند. کمتر از 1 درصد معافیت پزشکی و 3.5 درصد معافیت مذهبی دریافت کردند.

مقامات شهری می گویند کسانی که تا مهلت واکسیناسیون روز جمعه رعایت نکرده اند ، ممنوع الکار نخواهند بود ، اما باید تا زمان دریافت آتش سوزی ، آزمایشات هفتگی را انجام دهند. کسانی که واکسن نزده اند یا آزمون هفتگی را قبول نکرده اند ، نمی توانند در سومین منطقه بزرگ مدرسه در کشور کار کنند و هیچ پولی دریافت نخواهند کرد.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید