پسران بریتنی اسپیرز همه به نظر می رسد که در یک عکس کمیاب بزرگ شده اند


همه آنها عالی هستند.

پسران بریتنی اسپیرز روز چهارشنبه وقتی در عکسهای کمیابی ظاهر شدند که توسط دوست خوب پدرشان ، کوین فدرلاین به اشتراک گذاشته شد ، از اینستاگرام لذت بردند.

شان پرستون 16 ساله و جیدن 15 ساله در حالی که با ادی مورالس ، که آنها را “نوه” می نامید ، ژست گرفتند و لبخند زدند و از اینکه آنها را در زمان سختی دیدند قدردانی کردند.

“در زمان درد ، با دانستن این که شما واقعاً #خانواده دارید ، ارزش زندگی دارد. در مورد نوه های من صحبت کنید وقتی آنها غلاف کوچکتر از دست من بودند ، اکنون به #زندگی نگاه کنید که خدایان چقدر زیبا کار می کنند … دوستت دارم برادر @ federline4real مورالس یک سری عکس نوشت.

مورالس ، که مدیرعامل Movision Entertainment است ، همچنین ویدیویی را با جیدن به اشتراک گذاشت که مهارتهای نوازندگی پیانو وی را نشان می دهد.

“🎹🎹🎹 در حال حاضر جهان خواهد دید که چگونه یک پدر بزرگ بود!” مورالس درباره فدرلاین 43 ساله نوشت که اسپیرز 39 ساله در سال 2007 از او جدا شد.

پرستون و جیدن علیرغم شهرت والدین خود از چشم انداز خارج شده و به ندرت در اینترنت ظاهر می شوند.

اما فقط دو هفته پیش ، خواننده “سمی” عکسی را با فرزندان خود منتشر کرد و دیدگاهی از زندگی خصوصی آنها را به طرفداران ارائه داد.

او گفت: “تولد پسران من هفته گذشته بود ،” و متأسفانه آنها بزرگ هستند و می خواهند کار خودشان را انجام دهند … من باید از آنها اجازه بگیرم تا آنها را ارسال کنم زیرا آنها بسیار مستقل از مردان هستند “.

جیدن جیمز و شان پرستون در کنار ادی مورالس
پسران نوجوان علیرغم شهرت والدین خود زندگی بسیار خصوصی را انجام می دهند.
اینستاگرام

اسپیرز اعتراف کرد که هنوز نمی تواند باور کند که پسران جوانش چقدر بزرگ شده اند.

“این مرا دیوانه می کند زیرا آنها بسیار بلند و در حال رشد هستند. آنها هفته گذشته به رقص رفتند و من دو روز گریه کردم. ” “بچه های من با کت و شلوار !!! دیوانه است !!! و دختران در حال آماده شدن هستند زیرا پسران من بسیار زیبا هستند !!! ”

در حالی که پرستون و جیدن وقت خود را با Federline می گذرانند ، خواننده “سیرک” تمرکز خود را بر روی ترک هنرستان به طور کامل اکنون که پدرش ، جیمی اسپیرز ، از کنترل املاک خود معلق شده است ، گذاشته است.

در اوایل این هفته ، برنده گرمی خانواده خود را شکست داد زیرا او در هنرستان همدست بود که او را در شرایط سختی قرار داد.

“اگر مانند خانواده ام هستید که می گویند” متاسفم ، شما محافظه کار هستید “… احتمالاً فکر می کنید متفاوت هستید [from you] بنابراین او می تواند با شما fk !!!! او در اینستاگرام نوشت.

اسپیرز با ابراز قدردانی از وکیلش ، ماتیو روزنگارت ، “که به من کمک کرد زندگی ام را تغییر دهم” نامزدی خود را پایان داد. !!!!

تست بعدی برای خواننده محافظه کار “خوش شانس” در 12 نوامبر برگزار می شود.دیدگاهتان را بنویسید