پر از 3 قاضی برای تصمیم گیری در مورد اختلافات انتخاباتی در ویرجینیایک قاضی فدرال روز چهارشنبه با هیئت متشکل از سه قاضی تماس گرفت تا در مورد این که آیا نامزدهای امسال مجلس نمایندگان ویرجینیا مجبور خواهند شد سال آینده دوباره نامزد شوند ، استدلال کنند.

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه با هیئت متشکل از سه قاضی تماس گرفت تا در مورد این که آیا نامزدهای امسال مجلس نمایندگان ویرجینیا مجبور خواهند شد سال آینده دوباره نامزد شوند ، استدلال کنند.

همه 100 کرسی مجلس برای انتخابات در نوامبر برنامه ریزی شده است. نمایندگان معمولاً برای یک دوره دو ساله فعالیت می کنند.

در یک سال عادی ، انتخابات نوامبر اولین انتخابات تجدیدنظر مشروط به قانون اساسی در سرشماری سال 2020 خواهد بود. اما نتایج سرشماری امسال به شدت به تأخیر افتاد و ایالت مجبور شد انتخابات را زیر محدوده قانونگذاری برگزار کند. هنوز کشیده شده

در شکایتی که ریچموند از سوی پل گلدمن ، رئیس سابق حزب دموکرات تشکیل داده است ، اذعان می شود که امسال نمی توان کاری کرد ، اما برگزاری انتخابات نوامبر مطابق با دستورالعمل های موجود. روند وی ، با این حال ، استدلال می کند که انتخابات جدید باید در سال 2022 تحت خطوط تازه ترسیم شده که مناطق قانونگذاری را با تغییرات جمعیتی که در این ایالت اتفاق افتاده است ، به درستی همسو کند.

در غیر این صورت ، وی استدلال می کند که این امر اصل “یک نفر ، یک رای” را که دیوان عالی آمریکا بر آن تاکید کرده است نقض می کند و به جنوب غربی ویرجینیا ، که جمعیت خود را از دست داده است ، بیشتر از آنچه که به دلیل مناطق در حال رشد مانند شمال ویرجینیا است ، نمایندگی می دهد. به

دفتر دادستانی کل خواست پرونده را حذف کند ، اما قاضی منطقه ای دیوید نواک تصمیم گرفت که این پرونده ادامه یابد. روز چهارشنبه ، او با دو قاضی دیگر ، قاضی بخش 4 استفانی تاکر و قاضی منطقه ای آمریکا ، ریموند جکسون ، تماس گرفت تا استدلال های پرونده را بشنود. حکم وی می گوید گروه های سه نفره قاضی موظفند به پرونده های مربوط به چالش های قانون اساسی از نظر تخصیص قانون رسیدگی کنند.

در حال حاضر ، هیچ پاسخ روشنی در مورد اینکه آیا انتخابات بعدی مجلس نمایندگان در سال 2022 یا 2023 برگزار می شود ، وجود ندارد.

دموکرات ها در حال حاضر اکثریت 55 تا 45 را در مجلس دارند ، اما جمهوری خواهان امیدوارند که در نوامبر کنترل خود را به دست آورند. هر حزبی که پس از انتخابات نوامبر این نهاد را کنترل کند ، انگیزه چندانی برای ترویج انتخابات جدید در سال 2022 نخواهد داشت ، که می تواند اکثریت آنها را متحمل شود.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید