پرونده متروپل در مرحله تحقیقات مقدماتی است


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد، اظهار کرد: با اشاره به روند رسیدگی به حادثه متروپل گفت: پرونده متروپل متفاوت است. . ابعاد؛ در قوانین و مقررات، هم قوانین نظام مهندسی، ساختمان و کنترل شهرداری مشخص شده است. هنگام ساخت ساختمان از زمان صدور پروانه تا مراحل تکمیل آن وظایف و نظارت هایی با ابعاد فنی وجود دارد و همه مسئولان باید به وظایف خود عمل کنند. بنابراین این مورد دارای ابعاد فنی و حرفه ای متفاوتی است.

وی گفت: پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و با تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادسرا و صدور کیفرخواست، تحقیقات همه جانبه و کارشناسی تکمیل و پرونده به دادگاه ارجاع و با رعایت قانون رسیدگی می شود. قانون.

رئیس قاضی خوزستان گفت: تشخیص علنی یا غیر علنی بودن دادگاه در صلاحیت خود دادگاه است. ابعاد این پرونده باید از زوایای مختلف بررسی شود و با مقصران این حادثه و کسانی که به نوعی باعث این حادثه شده اند بدون تعارف برخورد می شود. در صورت صدور حکم قطعی، اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد و حتما به مردم اطلاع رسانی می کنیم.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید