پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، به جرم سوء استفاده جنسی از سگ ، ذخیره پورنوگرافی کودکان محکوم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم سوءاستفاده جنسی از سگ و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

دادستان های ایالات متحده در جنوب فلوریدا ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه ، به طور کلی به 272 ماه زندان محکوم شد.

دادستان گفت که بیماری دامپزشک فیلم هایی از خود در رابطه با سگ سگ تهیه کرده و آنها را در چت های آنلاین با سایر افراد منحط به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده و همچنین بحث هایی درباره حیوانات را در تلفن های همراه او کشف کردند.

مدن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به پورن کودکان دسترسی پیدا کرده و به گفته دادستان “هزاران” پرونده وحشتناک در حساب او ذخیره شده است. او همچنین تصاویر و ویدئوهای مربوط به پورنوگرافی کودکان را از طریق چت های آنلاین و شبکه های اجتماعی دریافت کرد ، جایی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کرد.

مادن ویدیوهای مزاحم را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان مراقبت از حیوانات با دست

مأموران امنیت داخلی در 24 فوریه خانه او را بازرسی کردند و پرونده هایی در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” توسط مادن ، و همچنین چندین عکس و فیلم که توصیف کننده حیوانیت است ، پیدا کردند.

رسانه های محلی گزارش دادند که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط ویدئوهای وحشیانه زمانی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئوها برخی از سوء استفاده هایی را که در بیمارستان حیوانات رخ داده است ، نشان می دهد.

بیمارستان حیوانات مراقبت از دستها گفت که آنها از اظهارات علیه مدن در بیانیه ای به NBC 6 میامی پس از دستگیری وی در ماه مارس “ناراحت” شده اند.

بیمارستان حیوانات در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و هر یک از اعضای خانواده دست های مراقبت کننده هر کاری که بتوانیم برای کمک به نیروی انتظامی و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید