پرسپولیس ۰-۱ ملوان / پرسپولیس با ۲۱ امتیاز صدرنشین شد


تیم فوتبال پرسپولیس با وجود عملکرد نامناسب خود موفق شد با برتری یک بر صفر مقابل ملوان صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال ایران شود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۷ در ورزشگاه انزلی میهمان ملوانان بود که این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

ملوان سوار – پرسپولیس ۱

گل: لوکادیا در دقیقه ۷۸

نکته ها

پرسپولیس از مجموع ۱۰ بازی ۲۱ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

ملفان با ۸ امتیاز از ۹ مسابقه در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

کارت زرد: میلاد جهانی، ایمان صادقی، بابک برگلامی، دو کارت (مربی)، مازیار زارع (سرمربی) دو کارت، میلاد جهانی از ملفان، وحید امیری، علیرضا بیرانوند از پرسپولیس.

کارت قرمز: بابک برغلامی مربی و مازیار زری مربی ملوین

تیم پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی بورعلی گنجی، گلسیانی، وحید امیری (۷۹ علی نعمتی)، دانیال اسماعیلی فر، کمال السحدانیه، سینا اسدبیجی (۷۹ وحدت حنانوف)، مهدی ترابی (۷۰ شیخ دیابت)، سعید صادقی، سروشید علی ۷۰ )) و یورگن لوکادیا (۲ + ۹۰ فرشاد فرجی)

ترکیب ملوانان: ایمان صادقی، عبدالله حسینی، سعید کریمی، سجاد بازغیر (۸۸ محمد قدری)، محسن عنباساتسی (۵۹ مسعود کاظمینی)، مجید عیدی، میلاد جهانی (۷۲پیرم قاضی پور)، محمود مطلق زاده، محمد صدی۷۸ مهدی).مگری). ، مهران احمدی (۷۲ قمری شعبانلو) و مهدی مومنی

موقعیت های خطرناک

در دقیقه ۲۵ ملفانیها ضربه ایستگاهی را زد که میلاد جهانی از این موقعیت استفاده نکرد و ضربه پای راست او به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۵ صدیق بارانی از سمت چپ پیش رفت و در ادامه با ارسال توپ به دروازه موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما با دخالت بیرانوند توپ به کرنر رفت.

در دقیقه ۴۸ مهدی الترابی در داخل محوطه جریمه ملفان توپ را زد که صادقی توپ را دفع کرد.

و در دقیقه ۵۲ پاس دانیل اسماعیلیور با سر لوکادیا برخورد کرد و این بازیکن در زمان آفساید سعی کرد دروازه ملوان را باز کند که توپش به بیرون رفت.

گل: در دقیقه ۷۸ با برتری خوب سعید صادقی از سمت راست توپ به دانیال اسماعیلی فر رسید و این بازیکن با یک پاس به داخل محوطه جریمه ملوان موقعیت خوبی برای لوکادیا ایجاد کرد و این بازیکن نیز با آن شوت زد. . پای راستش دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۸۰ در پاس عمقی مهدی مومنی در داخل محوطه جریمه پرسپولیس در رویارویی با بیرانوند قرار گرفت و پس از برخورد با دروازه بان پرسپولیس روی زمین افتاد و فکر کرد داور باید اعلام کند. یک ضربه پنالتی

در دقایق پایانی این دیدار و پس از اعتراضات مکرر مازیار زری به داور مسابقه، داور ابتدا او را با کارت زرد جریمه و سپس کارت قرمز را جریمه کرد که اعتراض مربی ملوان را بیش از پیش برانگیخت تا برای درگیری با داور به میدان بیاید. داور