پرسپولیس چگونه ماس را شکست داد؟ اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسمار ویرا پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل میس کرمان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: همانطور که در نشست خبری پیش از بازی هم گفتم امسال بازی آسانی وجود ندارد. لیگ برتر. امروز بازی سختی داشتیم.

و مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در نیمه اول توپ و میدان را در اختیار گرفتیم اما در نیمه دوم با تعویض کمال ساغید نیا و حضور شیخ دیابت بیشتر توانستیم توپ را مهار کنیم. محوطه جریمه حریف و گل زد.»

وریا در خصوص برد یک بر صفر پرسپولیس که از آن به عنوان یک برد اقتصادی یاد می شود، تاکید کرد: اگر با این اقدام ادامه دهیم قهرمان هم می شویم، نمی توانیم قبل از هر مسابقه نتیجه را مشخص کنیم. بازی به بازی پیش می رویم.

وی با تاکید بر برنامه پرسپولیس در تعطیلات پیش رو خاطرنشان کرد: ابتدا به استراحت نیاز داریم تا ذهنی آرام داشته باشیم. بهتر است بازیکنان با ذهنی آرام در کنار خانواده و دوستان خود باشند. بعد از جام جهانی مسابقات سختی در لیگ برتر و جام حذفی خواهیم داشت. باید از نظر بدنسازی آماده شویم.

وریا درباره احتمال برپایی اردوی خارج از کشور پرسپولیس نیز گفت: در این مورد صحبت کردیم اما هنوز تصمیم نگرفته ایم. ما ۱۰-۱۲ روز تمرین می خواهیم تا به حد آمادگی کامل خود برسیم.