پتی می افزاید ، پلیکان ها برای دورهای پایانی دور اول گزینه هایی را در اختیار دارندنیو اورلئانز (نیو اورلئانز) – نیو اورلئان پلیکانز برای چهار پیش نویس دور اول ، از جمله مهاجم ستاره صهیون ، گزینه هایی را اعمال کرده است.

نیو اورلئانز (نیویورک اورگانز) – نیو اورلئانز پلیکانز برای چهار پیش نویس دور اول ، از جمله ستاره زیون ویلیامسون ، گزینه هایی را اعمال کرده است و جان پتی جونیور ، دروازه بان تازه کار را نیز به لیست خود اضافه کرده است.

پیلیکانس برای چهارمین سال گزینه هایی را برای انتخاب پیش نویس در دور اول سال 2019 انتخاب کرده است ، ویلیامسون ، مرکز جکسسون هیز و دروازه بان نیکیل الکساندر واکر ، و آنها را تا فصل آینده تحت قرارداد نگه می دارند. نیواورلئان همچنین در انتخاب پروژه برتر کیرا لوئیس جونیور از گزینه سال سوم استفاده کرد و قرارداد آن را در فصل 23-23 2022 حفظ کرد.

امضای پتی به پلیکانز سومین بازیکن Crimson Tide را ارائه می دهد ، زیرا آنها سال گذشته لوئیس را در رتبه سیزدهم در آلاباما بازنشسته کردند.

نیواورلئان همچنین هربرت جونز مهاجم سابق تیم Crimson Tide را در آغاز دور دوم دورفت 2021 انتخاب کرد.

پتی 6 فوت 5 ، 184 پوند به طور متوسط ​​11.7 امتیاز ، 4.5 ریباند و دو پاس گل در چهار فصل در آلاباما کسب کرد و رکورد 311 حرفه ای 3 امتیازی را در مدرسه کسب کرد.

پتی در فصل گذشته پس از میانگین 12.6 امتیاز ، 5.2 ریباند و 1.9 پاس گل ، با 77 از 3 امتیاز ، در اولین تیم All-SEC نامگذاری شد.

انتظار می رفت که نیو اورلئان در اولین دورهای دور اول گزینه هایی را انتخاب کند ، زیرا هر یک از آنها در مراحل اولیه زندگی خود وعده داده بودند-هیچکس غیر از ویلیامسون ، ستاره 2021 که به طور متوسط ​​25 ، 7 امتیاز و هفت ریباند در هر بازی داشت. دو فصل اول

الکساندر-واکر در 93 بازی با 14 شروع ، به طور متوسط ​​8.3 امتیاز ، 2.5 ریباند و 2.1 پاس منجر به گل بازی کرد.

هایس در 124 بازی با 17 شروع ، به طور متوسط ​​7.4 امتیاز و 4.2 ریباند به میدان رفت.

لوئیس فصل گذشته 54 بازی نیمکت نشین را به عنوان تازه کار انجام داد و به طور متوسط ​​6.4 امتیاز و 2.3 پاس گل داد.

___

AP های بیشتر NBA: https://apnews.com/hub/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید