پایان یک عصر: Alitalia آخرین پروازها را قبل از تا شدن انجام می دهدرم (AP) – شرکت هواپیمایی ورشکسته ایتالیا ، Alitalia ، آخرین پروازهای خود را پنجشنبه قبل از تا شدن رسمی انجام داد ، و پایان …

رم (AP)-شرکت هواپیمایی ورشکسته ایتالیا ، Alitalia ، آخرین پروازهای خود را روز پنجشنبه قبل از عزیمت رسمی انجام داد ، که پایان فعالیت شرکت هواپیمایی 74 ساله و پایان یک دوران برای ایتالیا بود.

یک مهماندار در فرودگاه فیومیچینو-لئوناردو داوینچی رم قبل از سوار شدن در پرواز AZ1581 ظهر به مقصد کالیاری ساردینیا از وفاداری مسافران تشکر کرد. آخرین پرواز برنامه ریزی شده آلیتالیا بازگشت از کالیاری ، پرواز AZ1586 بود و ساعت 23:00 پنجشنبه به زمین نشست.

آلیتالیا ، که بیش از یک دهه است که با خطوط قرمز کار می کند ، با یک حامل ملی جدید ، ITA یا Italia Air Transport جایگزین می شود که از روز جمعه راه اندازی می شود.

کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا 1.35 میلیارد یورو (1.58 میلیارد دلار) به عنوان بودجه دولتی به شرکت هواپیمایی جدید تزریق کرده است ، اما ITA فقط قصد دارد حدود یک چهارم از 10 هزار کارمند Alitalia را استخدام کند.

در هفته های اخیر ، کارگران Alitalia دست به اعتصاب و اعتراض زدند و رفتار آنها را محکوم کردند و این برای بسیاری تنها آخرین قسمت پس از سالها بحران بود. آنها قابلیت شرکت هواپیمایی جدید را زیر سال بردند و گفتند که حجم کم ، نیروی کار ، مسیرها و ناوگان هواپیما احتمالاً برای خرید یک شرکت هواپیمایی خارجی جذاب خواهد بود.

آنتونیو آموروسو ، رهبر اتحادیه ، روز پنجشنبه به انجمن مطبوعات خارجی گفت که “این یک برنامه صنعتی شکست خورده است که در خدمت کشور نیست ، در خدمت جامعه ای نیست که از آن مبلغ هنگفتی درخواست می شود ، که به طور جدی کارگران را تحت تأثیر قرار می دهد. ”

در میان مسیرهای خود ، ITA قصد دارد از میلان و رم به نیویورک و از رم به توکیو ، بوستون و میامی پرواز داشته باشد. مقاصد اروپایی در رم و فرودگاه لینات میلان نیز شامل پاریس ، لندن ، آمستردام ، بروکسل ، فرانکفورت و ژنو خواهد بود.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید