پالاس با گلزنی ، رعد و برق را به 7-6 برد OT برابر Red Wings رسانددیترویت (AP) – اوندریج پالات با نتیجه 2:17 در وقت اضافی گلزنی کرد و تامپا بی لایتنینگ را به بازگشت 7 بر 6 رساند …

دیترویت (AP) – اوندریج پالات با 2:17 وقت اضافی گلزنی کرد و پنجشنبه شب در دیترویت رد وینگز تیم تامپا بی لایتنینگ را به برتری 7-6 رساند.

تایلر برتوززی چهار گل حرفه ای ، از جمله سه گل در دوره دوم ، به ثمر رساند تا به وین بالز سه بار در سه گل پیش بیفتد.

تامپا بی هر بار ، از جمله در پایان دوره سوم ، زمانی که راس کلتون ، نیکیتا کوچروف و الکس کیلورن در چهار دقیقه گلزنی کردند ، 6 گل زد.

دو بار مدافع عنوان قهرمانی جام استنلی ، که در افتتاحیه خود در پیتسبورگ با نتیجه 6 بر 2 پیش افتاد ، برای جلوگیری از افتتاح فصل دو باخت برای اولین بار از سال 2009 تجمع کرد.

آندری واسیلوسکی از تیم تمپا بی 20 شوت را متوقف کرد. الکس ندلوکوویچ 41 سیو برای بالهای قرمز انجام داد.

دیترویت افتتاحیه خود را در خانه فروخت و به هواداران خود دلایل زیادی برای شادی – تا سقوط – و شاید خوش بینی نسبت به تیمی که در سال 2016 در مرحله پلی آف برنده نشده بود ، ارائه کرد.

کاپیتان تیم Red Wings ، دیلان لارکین ، اولین گل بازی را در اوایل دوره اول به ثمر رساند. شب لارکین در اواسط دوره دوم به پایان رسید و یک ضربه پنالتی به دلیل انتقام گیری از چک ماتیو ژوزف از پشت در تخته ها ، مشت به صورت او خورد.

بعد از اینکه هت تریک برتوززی در بازی دوم دیترویت را با سه گل پیش انداخت ، استیون استامکوس در این دوره دو بار گلزنی کرد تا اختلاف تامپا بی به 4-3 کاهش یابد.

برتوزی گل چهارم را در ابتدای گل سوم به ثمر رساند و ولادیسلاو نمستنیکوف در اواسط این دوره یک گل به ثمر رساند تا بالهای قرمز با سه گل بالش را به ثمر برساند که به اندازه کافی بزرگ نبود.

جشن کاپیتان

بال قرمزها برای خوشامدگویی به کاپیتان های سابق ، از جمله هال فامر ، نیکلاس لیدستروم و مرید سابق میشیگان ، رد برنسون ، فرش قرمز را روی یخ ها راه انداختند ، پیش از آنکه لارکین کاپیتان سال گذشته معرفی شود.

نكات: برتوزي واكسيناسيون را انتخاب نكرده است و آن را يك انتخاب شخصي مي داند و قصد تغيير موضع خود را ندارد. NHL و انجمن بازیکنان NHL واکسن را برای بازیکنان تعیین نکرده اند ، اما کسانی که ضربه یا ضربات دریافت نمی کنند ، نمی توانند از مرز آمریکا و کانادا بدون قرنطینه دو هفته ای عبور کنند. تو برتوزی فصل گذشته به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر تنها به 9 بازی محدود شد. ایلوف واسیلوسکی در فصل معمولی برابر وید وینگز 13-0 برتری دارد.

آن به شرح زیر است

رعد و برق: شنبه شب در واشنگتن.

بال قرمز: شنبه شب میزبان ونکوور است.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید