پاداش چهار میلیاردی برای بازیکنان ملی پوش


بازیکنان ایرانی برای صعود به جام جهانی با یک خودروی لوکس پاداش می گیرند.

پاداش چهار میلیاردی برای بازیکنان ملی پوش

و بر اساس اخبار تایمز، پس از دیدار مقابل لبنان که با پیروزی دراماتیک شاگردان اسکوچیچ به پایان رسید، برای اولین بار شاهد اعتراض دسته جمعی بازیکنان تیم ملی به شرایط آنها بودیم و آنها اقدام به اعتراض کردند. اقدام جمعی علیه روش تیم اسکوچیچ. این تیم مجهز و پشتیبانی می شود و همچنین پاداش معترض را دریافت نمی کند
چند هفته پس از اعتراض ملی پوشان، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در دور دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی عراق را شکست دهد و در شرایطی بر خلاف دوره قبل در ورزشگاه آزادی جواز صعود به قطر را کسب کند. دوره ها خبری از حضور رئیس جمهور در ورزشگاه و نبود ورزشگاه نبود. اما حضور شخصیت هایی چون معاون رئیس جمهور، چمران، رئیس شورای شهر تهران و حمید سجادی وزیر ورزش در کنار عزیزی خادم، این تیم را به پاداش بزرگی برای صعود به لیگ امیدوار کرد. جام جهانی. این موضوعی بود که در پایان بازی با مصاحبه انتقادی مهدی طارمی به آن پرداخته شد و از داوران خواسته شد به کار تیم توجه ویژه داشته باشند و برای صعود به جام جهانی پاداش ویژه ای در نظر بگیرند.

اما اتفاقاتی که در ماه‌های بعد پیرامون فدراسیون فوتبال رخ داد و منجر به برکناری عزیزی خادم و چند تن از اعضای هیات‌مدیره فدراسیون شد، باعث شد تا جایزه ارتقاء در مقابل الرائد امری کم‌اهمیت تلقی شود. و مشکلات فوتبال ایران به تعویق بیفتد.
یکی از درخواست های بازیکنان تیم ملی برای تعیین پاداش صعود به جام جهانی، اخذ مجوز ورود وسیله نقلیه به کشور بود و اکنون با تعیین تکلیف کمتر از دو ماه مانده به جام جهانی. از سوی اتحادیه فوتبال، گزینه مشابه دیگری از سوی مسئولان کشوری برای جبران زحمات بازیکنان ملی فوتبال ارائه شده است. در حال بررسی است و به هر تیم ملی “سانتافه ۲۰۱۸ چهره جدید” برای صعود به جام جهانی تعلق می گیرد. یک خودرو در حال حاضر سه تا چهار میلیارد تومان می ارزد.
البته این تنها جایزه برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و برای موفقیت در این مسابقات جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده است که می تواند مشوق های مالی و روانی خوبی برای شاگردان کی روش قطر ایجاد کند.