وزارت امور خارجه دیوید فلانچ را مدیرعامل و رئیس جمهور منصوب می کند! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را تعیین می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تاسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. او دارای مدرک کارشناسی علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA از دانشگاه فرانکلین است. او در 15 سال گذشته عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه بوده است. فلانچ همچنین عضو MFA و کالج آمریکایی مدیران بهداشت است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در Piedmont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، کمیته اجرایی از استقبال رسمی دیوید در رهبری خوشحال است.” “دیوید از جایگاه ویژه ای برخوردار است و اولین مدیر اجرایی است که حرفه خود را از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن پزشکی برای تناسب اندام گذرانده است. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده و باید به کجا برسد. ما می دانیم که این زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است و هیچکس بهتر از این راه را پیش نمی برد. ”

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، برای توسعه و تقویت سازمان با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته عضو آن بوده ام ، داشته باشم.” “من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه ها و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در طول دوران حرفه ای خود تجربه کرده ام. در حال حاضر ، من نیرو دارم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی در سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که می خواهند با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود ، خدمات درمانی خود را گسترش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه مهمی از تاریخ خود قرار دارد و منبع اصلی صنعت تناسب اندام پزشکی است. «فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن ، سمت رئیس موقت و مدیرعامل را در اختیار دارد.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی است ، 501 (c) (6) ، که ماموریت آن ارتقاء فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی یکپارچه از نظر پزشکی است. MAE از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای را برای صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید