وام گیرندگان که از معافیت از وام های دانشجویی خودداری می کنند ، نگاه دوم را خواهند داشتهزاران کارمند دولتی که از برنامه بخشودگی وام دانشجویی رد شده اند ، موارد بررسی شده توسط …

هزاران کارمند دولتی که از برنامه بخشش وام دانشجویی رد شده اند ، پرونده هایی را که به عنوان بخشی از راه حل در شکایت یکی از بزرگترین اتحادیه های معلمان کشور توسط وزارت آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفته است ، دریافت خواهند کرد.

این توافقنامه که روز چهارشنبه اعلام شد ، به منظور رسیدگی به اقدامی در سال 2019 است که وزارتخانه را متهم به سوءمدیریت در برنامه بخشش وام خدمات عمومی می کند.

این شکایت توسط فدراسیون معلمان آمریکا به نمایندگی از هشت عضو تشکیل شده است که می گویند به اشتباه از لغو بدهی از طریق این برنامه محروم شده اند.

این برنامه که در سال 2007 ایجاد شد وعده می دهد که فارغ التحصیلان مشاغل دولتی می توانند پس از 10 سال پرداخت ماهانه بدهی دانشجویی فدرال خود را ببخشند. اما اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان ، اغلب به دلیل عدم رعایت قوانین پیچیده واجد شرایط بودن ، رد شدند.

بر اساس این شکایت ، وزارت آموزش و پرورش به طور معمول در پردازش برنامه ها اشتباه می کرد ، اما هیچگونه درخواست تجدیدنظر نکرد. وی استدلال کرد که بدهکاران به طور غیرقانونی از حق محاکمه عادلانه محروم شده اند. این شکایت ، بخش و وزیر آموزش سابق بتسی دی ووس را مورد هدف قرار داد.

به عنوان بخشی از تسویه حساب ، این وزارتخانه گفت که به طور خودکار درخواست های بدهکارانی را که قبل از 1 نوامبر 2020 رد شده اند ، بررسی می کند ، به شرطی که آنها 10 سال پرداخت داشته باشند. اگر اداره تشخیص دهد که رد شدن موجه بوده است ، وام ها را برای توضیح تصمیم و نحوه واجد شرایط بودن آنها به ایمیل ارسال می کند.

این امر یک گام فراتر از تمدید موقت اعلام شده در هفته گذشته است ، که به وام گیرندگان غیرقانونی قبلی اجازه می دهد در صورت درخواست تا پایان اکتبر 2022 از بخشش وام برخوردار شوند.

همچنین فرایند تجدید نظر جدید تا 30 آوریل 2022 برای هر کسی که درخواستش رد شود ، ایجاد می شود. هر هشت شاکی این دعوی محو مانده وام خواهند شد که تقریباً 400000 دلار برآورد شده است.

رندی وینگارتن ، رئیس AFT ، آن را “پیروزی تغییر بازی” برای مربیان ، پرستاران و سایر کارکنان دولتی دانست که به طرز ناعادلانه ای رد شده بودند.

وینگارتن در تماس با خبرنگاران گفت: “ما فقط مطمئن شدیم که قولی که داده شد وعده ای است که به آن عمل می شود.” “این توافق گره گوردینی اجرای نادرست PSLF را آشکار می کند.”

کلی لئون ، سخنگوی این وزارتخانه ، گفت که دولت بایدن متعهد به بهبود برنامه است ، که به گفته وی در عمل به وعده خود عمل نکرده است.

وی در بیانیه ای گفت: “ما برای حل این اختلاف هیجان زده هستیم و منتظر همکاری با سازمان ها ، از جمله AFT ، برای بهبود بیشتر برنامه PSLF هستیم.”

متقاضیان شامل دبی بیکر ، معلم اوکلاهما هستند که قبل از اینکه بدانند نوعی وام دارد که طبق قوانین برنامه واجد شرایط نیست ، 10 سال پرداخت کرده است. وی اکنون بیش از 80 هزار دلار بدهی دانشجویی دریافت می کند.

او به خبرنگاران گفت: “این فقط یک تغییر در زندگی است – این که بتوانید هر روز به مدرسه بروید و تدریس کنید و نیازی به مقابله با اضطراب و ناراحتی ، احساس گناه و احساس بدهی ندارید.” “این واقعا ، واقعا زندگی را تغییر می دهد.”

برخی دیگر از متقاضیان اظهار کردند که خدمات وام دانشجویی آنها به اشتباه به آنها گفته است که واجد شرایط این برنامه هستند ، اما بعداً متوجه شدند که آنها وام یا برنامه بازپرداخت واجد شرایط ندارند. آنها همچنین شاهد جبران وام های خود خواهند بود.

این اداره همچنین موافقت کرد که به وام گیرندگان که واجد شرایط بخشش وام هستند ایمیل بزند و نحوه ارائه اسناد صحیح را توضیح دهد.

این برنامه سال ها در میان انتقاداتی که به وعده خود به کارکنان دولت عمل نکرده بود ، مورد بحث قرار گرفت. این سیستم برای هدف قرار دادن بیشتر فارغ التحصیلان کالج در مشاغلی که در خدمت منافع عمومی هستند ، اما اغلب حقوق کمی دارند ، ایجاد شده است. برای کارمندان دولتی در تمام سطوح و کارمندان گروه های غیرانتفاعی باز است.

بعد از اینکه اکثر برنامه ها رد شدند ، کنگره 700 میلیون دلار به برنامه اضافه کرد و قوانین خود را موقتاً در سال 2018 گسترش داد. اما حتی پس از این تغییر ، تنها 1 of از برنامه ها تأیید شد.

هزاران متقاضی به دلیل داشتن وام از طریق برنامه ای که از بین رفته است ، وام های دانشجویی با حمایت بانک ها را رد کردند. این وام ها طبق قوانین اولیه برنامه ، مانند برخی از برنامه های بازپرداخت ، واجد شرایط نیستند.

هفته گذشته ، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به طور موقت برخی از قوانین را برای گسترش واجد شرایط بودن در حین کار بر روی بهبودهای دائمی لغو می کند.

بر اساس این اصلاح ، پرداخت های قبلی را می توان برای پرداخت های 10 ساله مورد نیاز در نظر گرفت ، حتی اگر به صورت وام یا از طریق برنامه های پرداختی که قبلاً واجد شرایط نبوده اند ، پرداخت شود. وام گیرندگان تا 30 اکتبر 2022 فرصت دارند تا این پرداخت ها را محاسبه کنند.

این اداره با استناد به قانون HEROES 2003 ، قانونی فدرال که به آژانس اجازه می دهد قوانین خاصی را در شرایط اضطراری ملی کنار بگذارد ، قوانین را افزایش می دهد. این حرکت با استقبال دموکرات ها و هواداران دانشجو مواجه شد ، اما جمهوری خواهان آن را رد کردند و می گویند هرگونه تغییری باید توسط کنگره اعمال شود.

دولت بایدن وعده داده است که از طریق یک فرایند نظارتی فدرال ، پیشرفت های دائمی انجام دهد. جلسه محاکمه هفته گذشته آغاز شد.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید