والدین برایان لاندری وقتی به پیاده روی می رود داستان را تغییر می دهند


برایان لاندری خانواده خود را در فلوریدا ترک کرد تا یک روز زودتر از آنچه والدینش قبلاً به مقامات گفته بودند ، سفر کند ، وکیل آنها در گزارشی جدید گفت – در حالی که پدر فراری در حال شکار انسان در حال لبخند زدن به بازرسان دیده می شد.

استیون برتولینو ، وکیل لباسشویی ، روز پنجشنبه به CNN گفت که پس از مذاکره با فدرال رزرو ، “ما اکنون معتقدیم که روزی که برایان به پیاده روی در منطقه حفاظت شده رفت دوشنبه 13 سپتامبر بود.”

والدین او ، کریس و روبرتا ، به محققان گفتند که پسر آنها در 14 سپتامبر برای سفر به رزرو کارلتون عزیمت کرد.

برتولینو به سی.ان.ان گفت که کریس شب 13 سپتامبر به دنبال پسرش رفت و افزود که این زوج روز بعد وقتی متوجه نقل قول خودروی رها شده بر روی موستانگ رانده شده برایان شدند به منطقه بازگشتند.

به گزارش CNN ، والدین در 15 سپتامبر بازگشتند تا ماشین را پس بگیرند.

“لباسشویی ها از تاریخی که برایان برای برخی از رویدادها به یادگار گذاشت ، حمایت کردند. برتولینو به شبکه گفت: پس از ارتباط بیشتر با FBI و تأیید اینکه موستانگ در روز چهارشنبه 15 سپتامبر در محل اقامت لاندری بود ، اکنون ما معتقدیم که روزی که برایان در رزرو پیاده روی کرد دوشنبه ، 13 سپتامبر بود.

پلیس به خانه برایان لاندری در بندر شمالی می رسد و یک پاکت در درب وی می گذارد.
MiamiPIXX / BACKGRID

وقتی از والدین پرسیده شد که آیا والدین تصور می کنند که لاندری در منطقه حفاظت شده است یا جاهای دیگر ، او گفت: “نه ، آنها فکر نمی کنند در منطقه دیگری هستند. فکر می کنند کنسرو شده است. ”

روز پنجشنبه ، کریس 62 در تصاویری که توسط دیلی میل به دست آمده بود در حالی که به پلیس می پیوندد و در جستجوی پسر 25000 هکتاری خود است ، لبخند می زند.

او صبح زود خانه خود را ترک کرد و به پارک محیطی Myakkahtchee Creek در نزدیکی ذخیره وسیع رسید ، جایی که مقامات از 18 سپتامبر در جستجوی لاندری هستند.

برتولینو روز پنجشنبه در متنی به The Post گفت: “از کریس خواسته شد تا مسیرها یا مکانهای مورد علاقه ای که برایان می تواند در رزرو استفاده کند را برجسته کند.”

پلیس در بندر شمالی فلوریدا
مشخص شد که پلیس بندر شمالی در زمان ظهور لاندری نظارت می کرد.
ZUMA24.com

این وکیل در ابتدا اواخر روز چهارشنبه گفت که از کریس خواسته شده است به جستجو بپیوندد – بیانیه پلیس بندر شمالی روز پنجشنبه تکذیب شد. هنوز مشخص نیست که آیا FBI یا هر سازمان دیگری از پدر درخواست کمک کرده است.

در همین حال ، معلوم شد که لاندری در زمان ناپدید شدن تحت مراقبت پلیس بندر شمالی بود.

جاش تیلور ، سخنگوی پلیس روز پنجشنبه به CNN گفت که آژانس وی پس از بازگشت به خانه خانواده اش در 1 سپتامبر ، در پی سفر ناگوار خود با گابی پتیتو ، او را تحت نظر دارد.

به گفته این شبکه ، مقامات همچنین هرگز با لاندری قبل از ناپدید شدن از خانه صحبت نکرده اند.

متهم فراری متهم به مرگ پتیتو نشد ، اما به دلیل ادعای استفاده از کارت بانکی دزدیده شده وی پس از ناپدید شدن ، در حکم بازداشت فدرال است.

بقایای جسد 22 ساله بومی لانگ آیلند در 19 سپتامبر در وایومینگ پیدا شد. مرگ او یک قتل تلقی شد.

گابی پتیتو و برایان لاندری
در حال حاضر لاندری متهم به مرگ پتیتو نشده است.
اینستاگرام

روز پنجشنبه ، تیلور به The Post گفت که گزارشی مبنی بر پیدا شدن بقایای یک محل کمپ جدید در جستجوی لاندری اشتباه است.

“شاید فکر می کردید ممکن است یک کمپ در آنجا وجود داشته باشد یا چیزی را که می توانید از هوا مشاهده کنید ، اما وقتی روی زمین قدم می زنم آیا اینطور نبود؟” او به CNN گفت وی گفت:

دیدگاهتان را بنویسید