وارث فیات لاپو الکان با راننده سابق اتومبیل ، جوآنا لموس ازدواج می کند


متأسفم ، خانم ها ، لاپو الکان خارج از بازار است. و چه گیرایی دارد!

وارث مضطرب فیات – که ربوده شدن خود را در حین ارتباط با روسپی تراجنسیتی جعل کرد ، پس از مصرف بیش از حد داروهای سخت (دوباره با همراهی ترنس) به کما رفت و اوما تورمن را پس از بوسیدن بدون لب روی لب احساس “نقض” کرد. رضایت او در یک جشن – او ظاهراً با راننده سابق جوآنا لموس ازدواج کرد.

سایت شایعات ایتالیایی Whoopsee گزارش داد که این زوج در 7 اکتبر ، در 44 سالگی در الکان ، پرتغال ، در یک مراسم مدنی “بله” گفتند.

به گزارش Vanity Fair Italy ، این زوج در طول همه گیری COVID-19 ملاقات کردند و در حال انجام کارهای خیریه برای کمک به کسانی بودند که در حال مبارزه بودند.

الکان در اوایل امسال به 48 ساله اهل لیسبون حلقه تیتانیوم آرت دکو پیشنهاد کرد.

شاید این ازدواج به برادرزاده جیانی آنیلی ، سهامدار فیات ، کمک کند تا پس از سالها رفتارهای نادرست کنار بیاید – اما ما پول زیادی برای آن نمی گذاریم.

در سال 2006 ، الکان تقریباً پس از سقوط در کما در آپارتمان یک روسپی جنسیتی در ایتالیا به دلیل مصرف بیش از حد کوکائین و هروئین جان باخت.

سپس در سال 2016 ، پس از راه اندازی پرونده مواد مخدر با اسکورت متفاوت در پروژه مسکن منهتن ، با یکی از اعضای خانواده تماس گرفت و وانمود کرد که برای ربودن خمیر باج و پرداخت قبض مواد مخدر ربوده شده است. وی به دلیل ارائه گزارش دروغ از حبس غیرقانونی دستگیر شد ، اما تحت پیگرد قانونی قرار نگرفت.

همچنین در سال 2016 ، او تورمان را به طور غیرمنتظره و بدون رضایت در بیست و سومین سینمای مبارزه با ایدز در amfAR در کن فرانسه ، بعد از برنده شدن مقاله ای در حراج ، بوسید. نماینده او در آن زمان گفت که ستاره 51 ساله “Pulp Fiction” از این بدلکاری “خوشحال” نیست و به او اجازه می دهد احساس “نقض” کند.

لاپو الکان و جوآنا لموس در ایتالیا با دوستان مشهور.
الکان و لموس ، که در ماه سپتامبر در اینجا با دوستان مشهور ، از جمله زویی سالدانا دیده شده اند ، اکنون در بنیاد LAPS با هم کار می کنند.
تیم کبرا / BACKGRID

در سال 2017 ، الکان یکی از چندین اقامت چندین ساله در یک مرکز توانبخشی را انجام داد. و در سال 2018 ، او به نظر می رسید که به گوشه ای پیچیده است و به Esquire می گوید: “من به تاریکی و مکانهای تاریک کشیده شدم. اکنون که آن مکانهای تاریک را ترک کرده ام ، نوری در زندگی من وجود دارد. ”

با این حال ، او همچنان در سال 2019 درخواست تجدیدنظر نزدیک داشت ، وارد یک تصادف بزرگ در اسرائیل شد و مجبور شد چندین عملیات را انجام دهد.

الکان به Corriere della Sera گفت: “خدا را شکر می کنم که مرا دوباره زنده کرد.”

الکان در حال حاضر رئیس بنیاد LAPS است که در تلاش است به کسانی که از نظر اقتصادی از همه گیری آسیب دیده اند کمک کند. به گفته موسسه خیریه ، لیموس معاون رئیس جمهور است.

Lemos قبل از ادامه برنامه ریزی رویدادهای ورزشی با موتورسیکلت ها و اتومبیل ها رقابت کرد. او دارای دو فرزند از ازدواج قبلی است. این به نوعی اولین ازدواج الکان است.

دیدگاهتان را بنویسید