هیچ مسئولی در استان قزوین حق تخلف از قانون را ندارد


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، عبدالله آقاعلی خانی در جلسه شورای اداری شهرستان اپک که صبح امروز در دفتر فرماندار اپک برگزار شد، قانون تنها شاخص حقوق، عدالت و توسعه عدالت دانست و گفت: تخلف از ضوابط. شرعا حرام است

وی افزود: همه چیز باید به سمت دولت الکترونیک پیش برود، هرچند ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که به مراجع ذی صلاح منعکس می کنیم؛ از سوی دیگر بسیاری از قوانین آسیب.za و باید توسط نیروهای سه گانه اصلاح شودغنا سازمان بازرسی باید پیگیری و اجرا شود.

بازرس کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه مدیران بر اساس قانون ارزیابی می شوند، ادامه داد: هیچ مسئولی در استان حق تخلف از قانون را ندارد و برخورد قاطع و جدی خواهد بود.

آقاعلی خانی نظارت دفتر مهم استاکثر وظایف و وظایف استانداری ها بر اساس مصوبه هیأت مدیره و با تأکید بر این نکته مهم و افزوده: مدیران، بازرسان قانونی، حراست، حراست، بازرسان ادارات و حسابرسان قانونی در صورت بروز فساد یا جرم در ادارات. ، باید به قوه قضائیه و دستگاه های اجرایی اطلاع دهند. و مراتب را به دادسرای عمومی و بازرسی قضایی اعلام کنند در غیر این صورت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. برای پیشگیری از وقوع جرم، مدیران دستگاه ها باید فساد، تخلف و جرم را گزارش دهند تا اقدامات لازم انجام شود.

وی با اشاره به فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «کسی که در سمتی است در صورت عدم غصب و ممنوعیت می تواند به این سمت ادامه دهد»، گفت: مدیری که اختیار اداری نداشته باشد اگر ادامه دهد غاصب است. از صندلی مسئولیت.» ما نباید فوراً آنچه را پیشنهاد می کنند بپذیریم و اگر می توانیم باید بپذیریم زیرا ما مسئولیت های انتظامی، کیفری، مدنی، مالی، دینی و … داریم.

این مقام مسئول ادامه داد: اگر صلاحیت اپک زیر نظر استان خزر باشد پیگیری می کنیم و اگر در صلاحیت دولتی باشد به مقامات کشوری منعکس می کنیم تا به دولت منتقل شود و مجلس.”

بازرس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: بهترین کمک برای اندک مفسدان این است که زودتر با آنها برخورد شود و دیگر کمکی به آنها نخواهیم کرد.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید