هیئت منصفه آریزونا ، هوانورد را به مرگ زن منونیتی محکوم کردفلگستاف ، آریزونا (AP) – هیئت منصفه آریزونا یک هوانورد نیروی هوایی ایالات متحده را به ناپدید شدن و مرگ محکوم کرد …

فلگستاف ، آریزونا (AP) – هیئت منصفه آریزونا یک هوانورد نیروی هوایی ایالات متحده را به دلیل ناپدید شدن و مرگ یک زن منونیتی که در نیومکزیکو زندگی می کند ، محکوم کرد.

هیئت منصفه پس از مشورت کمتر از یک روز کامل روز چهارشنبه به رای خود رسید. هیئت منصفه در روز جمعه استدلال های پایانی را شنیدند.

مارک گوچ به اتهام قتل به حبس ابد محکوم می شود. وی همچنین به دلیل ربودن ساشا کراوس در ژانویه 2020 در کلیسای Farmington Mennonite ، جایی که در حال جمع آوری مواد برای مدرسه یکشنبه بود ، مجرم شناخته شد.

جسد او صدها مایل دورتر در حومه فلگستاف ، آریزونا ، در یک جنگل پاک کننده بیش از یک ماه بعد پیدا شد.

هیئت منصفه 10 روز شهادت را از کسانی که کراوس را می شنیدند شنیدند ، در مورد ناپدید شدن وی تحقیق کردند و سعی کردند بفهمند چه کسی مسئول این حادثه بوده است. آنها از کارشناسان بالستیک شنیدند که در مورد این که گلوله ای که از جمجمه او خارج شده بود از تفنگ کالیبر 22 که گوچ در آن شلیک شده بود ، توافق نکرده اند. آنها نام خود گوچ را نشنیده بودند.

این حکم برای 24 نوامبر تعیین شد.

هیچ نشانه ای وجود نداشت که کراوس و گوچ یکدیگر را می شناختند. هر دو در خانواده های بزرگ با والدینی بزرگ شدند که در جوانی به کلیسای منونیت پیوستند. کراوس به آن راه ادامه داد ، اما گوچ ایمان را رد نکرد و ویسکانسین را به مقصد ارتش ترک کرد.

کراوس 27 ساله ، قبل از مهاجرت به فارمینگتون ، شش سال در فلوشیپ گرندویو انجیل در گرندویو ، تگزاس تدریس می کرد. او کمتر از دو سال قبل از مرگ در انتشارات کار کرد.

هیچ کس ندید او را از اجتماع گرفته یا کشته باشند. هنگامی که یک مسافر جسد او را در نزدیکی بنای آتشفشان آتشفشان Sunset Crater پیدا کرد ، مچ دست او چسبانده شد ، او دچار صدمه شدید شدید شده و از ناحیه پشت گلوی خود یک گلوله مجروح شده بود.

آنها گفتند که مقامات از تلفن همراه ، پرونده های مالی و فیلم های نظارتی وی برای پیوند گوچ به جنایت استفاده کردند. دادستان آمون بارکر گفت گوچ به دلیل عصبانیت منونیت ها ، که تا حدی با پیام های متنی با برادرانش نشان داده می شد ، رانده شد.

بروس گریفن ، وکیل گوچ ، سعی کرد شک و تردیدهای منطقی را بین هیئت منصفه ایجاد کند و به فقدان شواهد پزشکی قانونی و شهادت در مورد خودروی دیگری که در روز ناپدید شدن کراوس در جامعه Mennonite دیده شده اشاره کرد. او گفت گوچ صلح آمیز است و داوطلبانه اطلاعاتی را در اختیار کارآگاه کلانتری قرار داد که در پایگاه هوایی لوک در متروپولیتن فینیکس ، جایی که وی مستقر شده بود ، با او مصاحبه کرد.

مقامات ناسازگاری هایی در داستان وی پیدا کردند. آنها گفتند تلفن همراه گوچ تنها دستگاهی بود که قبل از افتادن سیگنال آن در غرب فارمینگتون ، با همان سایت تلفن همراه تلفن Krause ارتباط داشت.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید