هووی مندل پس از خروج از استارباکس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدهووی مندل پس از غش در استارباکس محلی در حال تعمیر است.

TMZ گزارش داد که قاضی “آمریکا دارای استعداد است” در حومه محلی وودلند هیلز خود در زنجیره قهوه هنگام خوردن یک فنجان جو با همسر و دوستانش ، هوشیاری خود را از دست داد.

ماندل 65 ساله هنگام آمدن نیروهای امدادی روی نیمکت سیمانی نشسته بود. وی سپس به سرعت به بیمارستانی در نزدیکی تارزانا ، کالیفرنیا منتقل شد.

در عکس های به دست آمده از فروشگاه ، ماندل موفق شد در حالی که تحت مراقبت اولیه آتش نشانان لس آنجلس قرار گرفته بود تنها بنشیند.

یک منبع به رسانه ها گفت که پزشکان معتقدند که او قند خون را نشت کرده است ، اما آزمایشات در حال انجام است.

مجری سابق “معامله یا بدون معامله” به دلیل ژرمافوبیا و OCD مشهور است و سال گذشته گفت که پیج شش برای کمک به او از دارو استفاده می کند.

او گفت: “من درمانگر خود را به طیف جدیدی از مالیات ها از طریق تلفن منتقل می کنم.” “برخی از مردم آن را یک بیماری همه گیر می نامند ، من می گویم ،” من به شما گفتم! ” ”

وی افزود: “در ابتدا احساس کردم مسئول کمبود PPE هستم ، زیرا در 50 سال گذشته دستکش ، ماسک و لباس محافظ جمع کرده ام ، اما همه آنها را دادم. من نمی توانم منتظر بمانم تا این پایان یابد. ”

در حالی که از او حتی با کت و شلوار مه آلود ، ماسک گاز و دستکش های لاستیکی نارنجی در ضبط “America’s Got Talent” در میانه بیماری همه گیر عکس گرفت ، اما هنوز احساس نمی کرد که کافی است.

او گفت: “من می ترسم.” “این چیزی است که من هر روز در هر ساعت از 64 سال زمین در سر دارم. این هست. این کابوس من است ، من اینگونه زندگی می کنم و اکنون جهان در کابوس من به من ملحق شده است. امیدوارم بیدار شویم و این فقط مال من است و مال همه نیست. من خودم را تسلی نمی دهم که در مقابل منحنی قرار گرفته ام. ”

نماینده ای از آتش نشانی لس آنجلس بلافاصله برنگشت.

نمایندگان ماندل درخواست اظهار نظر را فوراً پس ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید