همه گیری کاهش نرخ زاد و ولد در ایالات متحده و بسیاری از اروپا


آخرین اخبار بهداشت جنسی

دوشنبه ، 20 سپتامبر 2021 (اخبار HealthDay)

به گفته محققان ، میزان زاد و ولد در دوران همه گیری کاهش می یابد و تاریخ با آفت COVID-19 خود را تکرار می کند.

نوزادان کمتری در بیشتر اروپا و ایالات متحده متولد شدند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که در دوران همه گیری ، زاد و ولد در ایالات متحده 7 درصد کاهش یافته بود.

در اروپا ، کاهش نرخ زاد و ولد متفاوت بوده است. در ایتالیا 9 درصد ، در اسپانیا 8 درصد و پرتغال 7 درصد کاهش یافته است ، در حالی که در دانمارک ، فنلاند ، آلمان و هلند میزان زاد و ولد کاهش نیافته است.

“در مقایسه با کاهش بزرگ در جنوب اروپا ، ثبات نسبی از [crude birth rates] در شمال اروپا به نقش سیاست های حمایت از خانواده و اشتغال در کاهش هرگونه تأثیر بر تولدها اشاره می کند. “

ست سندرز ، نویسنده و استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل ، می گوید: “نتیجه نهایی این است که بین کشورهای رو به افول تنوع زیادی وجود داشته است.”

سندرز در بیانیه مطبوعاتی دانشگاه گفت: “ما دلیل آن را بیان نمی کنیم ، اما معتقدیم که بیشتر آن به میزان اختلال اقتصادی و همراه با میزان حمایت اجتماعی در غیاب شغل مربوط می شود.”

برای مطالعه ، محققان از داده های ماهانه تولد زنده برای 22 کشور با درآمد بالا از ژانویه 2016 تا مارس 2021 استفاده کردند. آنها سپس داده های ماهانه تولد زنده با برآورد جمعیت در اواسط سال را از دیدگاه جمعیت جهانی جمعیت سازمان ملل متحد مطابقت دادند. تقسیم. متحد شوید.

این گزارش اخیراً در مجله منتشر شده است آثار آکادمی ملی علوم.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 ، به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: دانشگاه کرنل ، بیانیه مطبوعاتی ، 15 سپتامبر 2021

استیون رینبرگ

MedicalNews
حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.پرسش

مردان و زنان نیز به همان اندازه دارای مشکلات باروری هستند.
به پاسخ مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید