هلالی: تغییر کادر فنی پرسپولیس ضروری بود/ بازیکن بهترین خرید است


اسماعیل هلالی گفتلوگو و در مورد تغییرات ایجاد شده در کادر فنی در پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: فکر می کنم زمان تغییر کادر فنی فرا رسیده است. حمید مطهری خیلی دوست داشت بتواند به عنوان سرمربی کار کند و قطعا در نساجی کار سختی دارد. علاوه بر این باید بگویم تغییرات دیگری نیز در کادر فنی ایجاد شده بود. چون ما از این وضعیت خیلی رنج بردیم. در بحث مربی دروازهموز نه تنها پیشرفت کردیم، بلکه عقب‌نشینی هم داشتیم. شما به عنوان یک مربی بدنساز هم دیدید که ما بچه های مصدوم زیادی داریم که مایه نگرانی بود.

وی افزود: با شرایطی که پیش آمد، انتظار تغییراتی در کادر فنی می رفت اما فکر نمی کردم حمید مطهری از پرسپولیس برود. این فصل برخلاف فصل گذشته جذب تیم بسیار خوب بوده و بازیکنان برجسته ای به تیم اضافه شده اند. البته هنوز در برخی پست ها نیاز به جذب بازیکن وجود دارد اما در مجموع فکر می کنم امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که مدیریت یک تیم پر ستاره کار را برای کادر فنی سرخپوشان سخت نمی کند، گفت: درست است که بازیکنان سرشناسی برای این تیم جذب شده اند اما نام پرسپولیس بزرگتر است. از همه این مردم وقتی تیمی اسم کوچکی دارد، نام بازیکنان بزرگ روی آن تاثیر می گذارد، اما پرسپولیس آنقدر اسم بزرگی است که این اتفاقات نمی افتد. بازیکنان سرشناس تری به این تیم آمدند اما باز هم نام پرسپولیس از آنها بزرگتر بود. باشگاه پرسپولیس امسال هم بازیکنان باتجربه و هم بازیکنان جوان و جویای نام را جذب کرده است که ترکیبی از آنها می تواند به تیم کمک کند. البته مدیریت بازیکنان مهم است. اما به نظر من یحیی گل محمدی شرایطی دارد که با ایجاد همدردی در پرسپولیس او را قادر به انجام کارهای بزرگ می کند. پرسپولیس امسال سخت کار می کند چون پارسال نبرد.

حلالی در مورد اینکه بهترین خرید پرسپولیس تا اینجای فصل چه چیزی بوده است، گفت: به نظر من علیرضا بیرانوند بهترین خرید پرسپولیس بود چرا که فصل گذشته آسیب زیادی به هدف خوردیم. از طرفی بیرانوند دروازه بان ملی پوش است و تجربه زیادی هم دارد و این به ما کمک می کند.

و در مورد نبود یک مهاجم شایسته برای پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی به خدمت گرفته ایم اما یک دفاع چپ و یک دفاع چپ کامل می خواهیم و باید بازیکن بگیریم. از طرفی عیسی لوت هم مصدوم است و جذب مهاجم برای پرسپولیس الزامی خواهد بود.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه انتظاری برای حضور این تیم در لیگ بعدی دارید، گفت: فکر می کنم پرسپولیس نسبت به فصل گذشته شرایط بهتری خواهد داشت. البته فصل گذشته نتایج خوبی گرفتیم اما در یکی دو مسابقه نتیجه نگرفتیم تا قهرمانی را از دست بدهیم. اگر پرسپولیس دربی را می برد ما باز هم می بردیم. اما بعد از دربی تمرکز تیم از دست رفت و در جام حذفی نتوانستیم کاری انجام دهیم. باید اعتراف کرد که سطح توقعات هواداران بالا رفته است و حتی مورد دوم نیز آنها را برآورده نمی کند. فکر می کنم امسال شرایط پرسپولیس بهتر شود، اما امیدوارم بتوانیم لیگ خوبی را کسب کنیم. فکر می‌کنم فصل گذشته ضعیف‌تر از یک دهه پیش بود و احتمالاً فقط چند بازی خوب در لیگ دیدیم.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید