هسته غول هایی که می دانند چگونه با ضررهای مداوم زندگی کنند


یک هفته دیگر در زندگی غول ها است ، پر از عدم قطعیت با مدافع. دانیل جونز بخشی از پروتکل ضربه مغزی است و همانطور که به نظر می رسد پیشرفت خوبی داشته است ، این یک تماس نزدیک خواهد بود تا به موقع برای بازی روز یکشنبه مقابل رامز مجوز پزشکی خود را دریافت کند.

در دسترس بودن مهمترین بازیکن زمین یک معامله بزرگ است ، اما کمتر با غول ها. بسیاری از طرفداران – که رژه کم عمق و غیرعلمی رسانه های اجتماعی را ارزیابی می کنند – در واقع به نظر می رسد جونز را ترجیح می دهند که در آن بنشیند و درازمدت به نظر برسد تا آنچه در هفته ششم در انتظار غول ها است.

این مشکل غول هاست. برای مدت زمان طولانی ، هیچ کوتاه مدت برای آنها در نیمه اول فصل های زیاد وجود ندارد. انتظار که به هر بازکن منتهی می شود جای خود را به بی حسی می دهد که وارد جریان خون بازیکنانی می شود که آنقدر در آنجا حضور داشته اند تا احساس کنند این جاده طولانی و پرپیچ و خم به کجا می رود.

غولها 1-4 هستند و تنها مکان آخر را در NFC East دارند – که در واقع با توجه به متوسطی در بخش ، خارج از کابوی ها ، ادعای دشواری است. افراد تازه وارد ممکن است بتوانند بدون توجه به آنچه در چهار سال گذشته در اینجا اتفاق افتاده است ، پیشرفت کنند. کسانی که در تمام یا بیشتر این قسمت افسرده کننده در ساختمان بوده اند سعی می کنند مثبت بمانند ، اما طبیعت انسان بی امان ترین دشمن از همه است.

استرلینگ شپارد روز چهارشنبه گفت: “بله ، این سخت است ، اما شما باید ارتباط خود را ادامه دهید.” هر کاری که در گذشته انجام دادیم تا در نیم فصل متوجه شویم ، باید عجله کنیم و اکنون آن را انجام دهیم. “

استرلینگ شپرد ، که در سال 2016 نوشته شد ، طولانی ترین غول است.
استرلینگ شپرد ، که در سال 2016 نوشته شد ، طولانی ترین غول است.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

وسوسه انگیز است که بخواهیم شپرد را به دوران دیگری از فوتبال غول پیکر ببریم. به همان اندازه محکم است و شایسته بهتر از آن است. او اولین بازی خود را در سال 2016 انجام داد ، غولها 11 بازی برد و راهی پلی آف شد. از آن زمان ، وقتی غولها شروع به بازی می کنند ، آنها شروع به باخت می کنند و بنابراین فصل از بین رفته است. آنها بعد از پنج بازی در سال 2017 0-5 شدند. سپس 1-4. سپس 2-3. سپس 0-5. حالا 1-4 است. معمولاً قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود.

مدافع لورنزو کارتر ، در چهارمین فصل حضورش در غول ها ، نمی تواند کلمات مناسب را پیدا کند. از او پرسیدند آیا به حدی می رسد که تیمش ، در سه بازی خارج از خانه ، دچار مشکل شده است.

او گفت: “این س questionال بود؟”

بله ، سوال بود.

“آیا ما به نقطه ای می رسیم که مشکل داریم؟ کارتر گفت: “من این را نمی گویم.” “من می گویم ما همه چیز را در پیش داریم. 12 بازی دیگر داریم. من چهار سال است که اینجا هستم و فکر نمی کنم. این از ماه دسامبر می آید و پایان سال ، ژانویه ، انجام آن بازی های فوتبال.

“برایم مهم نیست که از آن خارج شده ام یا هر چیز دیگری.”

کنار گذاشتن استدلال کارتر آسان است ، اما نکته چیست؟ این تنها چیزی است که او درباره غول ها می داند.

شپرد ، با سابقه ترین بازیکن غول ، تنها بازمانده از کلاس پیش نویس 2016 است. او در حرفه غول ها 30 تا 55 سال سن دارد. ایوان انگرم ، تنها بازیکن باقی مانده در کلاس پیش نویس 2017 ، 19-50 است. کلاس 2018 توسط ساکون بارکلی ، ویل هرناندز و کارتر نمایندگی می شود. 16-37 هستند. غولها 10 بازیکن را در پیش نویس 2019 انتخاب کردند. فقط پنج نفر در لیست باقی مانده اند: جونز ، دکستر لارنس ، اوشانه زیمینس ، جولیان لاو و داریوش اسلایتون. این گروه از زمان لغزش با لباس غولها 11-26 بوده است.

هشت بازیکن در کلاس 2020 هنوز به سر می برند که هدایت آنها را اندرو توماس مدافع چپ و خاویر مک کینی رایگان انجام می دهند. این گروه جدید با نتایج مشابه است: 7-14 تا کنون.

از بین بردن لکه هایی که برگ های خود را به عنوان باقی مانده از بین می برند ، دشوار است.

بیل پارسلز در سال 1997 پس از آنکه ریچ کوتیت از 1 تا 15 در سال 1996 پیش رفت و در اولین فصل وظیفه ای را که پذیرفت مشخص کرد.

پارسلز گفت: “من برای انجام این کار خیلی بزرگ شده ام.” “بچه های اینجا ، به شما می گویم ، سخت است. ما کمی بهتر عمل می کنیم ، اما سخت است. وقتی تیمی 1-15 است ، فقط از نظر ذهنی مغلوب می شود. “

بنابراین بسیاری از غول ها ، چه خودشان بدانند و چه نباشند ، از نظر روانی از بین می روند. جو جادج ، مسئول تنها 21 بازی در این دور باخت ، گفت هیچ نشانه ای نمی بیند که شکست به امری عادی تبدیل شده است.

قاضی گفت: “برای من ، این مربوط به اقدامات است.” “پسران می توانند وارد شوند و یک آهنگ خوب بخوانند و در نزدیک قبرستان و انواع و اقسام سوت بزنند ، اما وقتی به محل کار می آیید ، قصد دارید چه کاری را بهتر انجام دهید و چقدر قصد دارید در این زمینه تمرین کنید؟

“آیا نشانه ای دیدم؟” نه ، ما دیده ایم پسرانمان آمده اند و سخت تمرین می کنند و در زمین سخت کار می کنند ، و این همان چیزی است که امروز مشتاقانه منتظر انجام آن هستیم. ”

با این کار ، قاضی برای تمرین ، یک روز کاری دیگر برای غولها ، از یک باخت دیگر آمد.

دیدگاهتان را بنویسید