هزینه مهم نیست – فقط به چیزهای پوچ نگاه کنید Buy Back Better would buyدموکرات ها بر سر قیمت لایحه ساخت خود بهتر است بحث می کنند. اما مشکل اصلی آن چیزی است که در آن وجود دارد. این لایحه کارگران را مجبور به پیوستن به اتحادیه ها می کند ، ترجیحات نژادی را در هر جنبه ای از زندگی تحمیل می کند و پول را از کارگران به کسانی که آن را می گیرند تقسیم می کند.

خوشبختانه این لایحه به زبان است. دموکرات های معتدل مانند سناتور جو مانچین (W.Va) اصرار دارند که این لایحه باید به کمتر از نصف قیمت فعلی کاهش یابد. چپ افراطی خشمگین است. اما این لایحه نمی تواند بدون حضور هر دموکرات در سنا به تصویب برسد.

اگر آن را تصویب نکنید ، بهتر است: این لایحه به همان اندازه ضد آمریکایی است. در اینجا برخی از جزئیات او وجود دارد که دموکرات ها ترجیح می دهند آنها را نبینند. خودتان قضاوت کنید.

  • کمک های اولیه برای نسل اول: اکثر مردم سالها برای خرید خانه کار می کنند و پس انداز می کنند. این لایحه آنها را به مکنده تبدیل می کند. این مبلغ 6.8 میلیارد دلار به خریداران خانه های کم درآمد و بدون قید و شرط ارائه می دهد. این بخشی از طرح رئیس جمهور جو بایدن برای افزایش تنوع نژادی و اقتصادی در حومه شهر است.

خریداران خانه برای اولین بار می توانند تا 20000 دلار دریافت کنند و هرگز مجبور به پرداخت آن نیستند ، خواه در خانه بمانند یا به هر دلیلی نقل مکان کنند. این پول رایگان است – به شرطی که مودی مالیاتی نباشید که قبض را بر عهده دارد. و احتمالاً این یک بدبختی مضاعف است ، افزایش قیمت مسکن برای خریدارانی که برای اولین بار پس انداز کرده اند.

  • کاهش کارایی در خانه: این لایحه تا 14000 دلار در اختیار صاحبان خانه قرار می دهد که با نصب پمپ های حرارتی جدید ، سیستم های تهویه مطبوع ، عایق و لوازم کم مصرف ، مصرف انرژی را کاهش می دهند. این یک گلدان طلا برای صاحبان خانه است که واجد شرایط هستند و ده ها میلیارد دلار برای مشاغل جدید برای کارآفرینان.

ضبط: فقط پیمانکاران برق اتحادیه واجد شرایط هستند. این لایحه برای پیچاندن بازوها و اتحاد نیروی کار طراحی شده است. چرا؟ اتحادیه ها به حزب دموکرات کمک مالی می کنند.

اقلیت های نژادی و قومی نیز از رفتار ترجیحی برخوردار هستند. این لایحه به پیمانکاران مبلغ 200 دلار پاداش برای هر مشتری که از “جامعه اقلیت نژادی یا قومی” خدمت می کنند وعده می دهد. سرخپوشان پشت خط می روند و باید امیدوار باشند که این پول دوام بیاورد.

  • نیروی کار مراقبت مستقیم: این لایحه 1.48 میلیارد دلار به اتحادیه ها و سازمان های اجتماعی اختصاص می دهد تا کارگران را برای مراقبت از سالمندان یا معلولان در خانه جذب و آموزش دهند. بالاترین اولویت آموزش کارگران از نظر حقوق و سازمان آنهاست. این دلار مالیاتی شما در محل کار است و ارتش جدیدی از رای دهندگان احتمالی دموکرات را ایجاد می کند.

این لایحه همچنین شامل مالیات ترجیحی برای حقوق اتحادیه ، اعتبار مالیاتی اضافی برای خرید خودروهای برقی ساخت اتحادیه و افزایش سرسام آور 10 برابر مجازات های مدنی علیه کارفرمایان مخالف اتحادیه است.

رئیس اتاق ، نانسی پلوسی ، ادعا می کند که ساختن دوباره بهتر درباره “کودکان” است. پل کروگمن ، ستون نویس نیویورک تایمز بازگشته است و می گوید این موضوع در مورد “تأمین آینده” برای کودکان است. حقیقت این است که این لایحه فرزندان و نوه های ما را فریب می دهد. صدها میلیارد دلار به بدهی فدرال اضافه می شود و نسل های آینده را مجبور به پرداخت سود و عمدتا برای آنچه که به جای مراقبت وام گرفته ایم ، می کنیم.

به نظر می رسد دموکرات ها در مورد قوانین خود حقیقت را نمی گویند. برای خروج از بن بست در کنگره ، آنها سعی می کنند برنامه ها را دست نخورده بگذارند ، اما آنها را برای مدت کوتاهی تأمین مالی می کنند – فقط در پنج سال اول ، به جای هر 10 سال ، در برخی موارد. این یک فریب است و منچین فریب نمی خورد. او می گوید: “این برنامه ها هرگز پایان نمی یابد.” حق با اوست. حقوق برای همیشه است.

این قبض به دلیل ترفندهای مشابه بیش از 3.5 تریلیون دلار هزینه دارد. اعتبار مالیاتی مراقبت از کودک – یا دلار بایدن ماهانه – تنها برای پنج سال تامین می شود.

دموکرات ها به خود می بالند که “pre-K جهانی” را ارائه می دهد ، اما این لایحه تنها یک سال آن را به طور کامل تامین می کند ، یک ترفند واضح.

وعده یک کالج اجتماعی “رایگان” نیز صادق است – این بودجه فقط تا سال 2024 تامین می شود. یک استثنا: کالج هایی که به اقلیت ها خدمت می کنند تا سال 2030 تامین مالی می شوند.

صرف نظر از هزینه واقعی صورتحساب ، برای آمریکا بد است. ترجیحات نژادی و طرفداری از اتحادیه ها همچنان ما را دچار اختلاف می کند. و طیف گسترده ای از هدایای جدید توهین به افرادی است که از خانواده خود حمایت می کنند.

بتسی مک کاهی فرماندار سابق نیویورک است.

توییتر:Betsy_McCaughey

دیدگاهتان را بنویسید