هدف بنیاد ملی آرتریت کمک، آموزش و حمایت از همه چیز مربوط به آرتریت است

در سال ۱۹۸۴ بنیاد ملی آرتریت سنگاپور تأسیس شد. این سازمان به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی تشکیل شد و در حال حاضر بزرگترین سازمان در کشور است. هدف کمک به افراد مبتلا به آرتریت، آموزش عموم در مورد انواع آرتریت و بالا بردن شهرت این بیماری است. همچنین پشتیبانی خود را برای تحقیقات بیشتر در مورد آرتریت ارائه می دهد. بنیاد ملی آرتریت همچنین پروژه ها را با سایر سازمان های مرتبط با سلامت، به ویژه سازمان هایی که در زمینه آرتریت کار می کنند، هماهنگ و مدیریت می کند.

کلید آرتریت و درمان آن

اگر مطمئن نیستید آرتریت چیست و انواع مختلف آن چیست، بهتر است با بنیاد ملی آرتریت تماس بگیرید یا از وب سایت جدید آنها دیدن کنید تا در مورد این بیماری بیشتر بدانید. NAF سلامت و تندرستی را به عنوان بخشی از کلید یک سبک زندگی بهتر برای مبتلایان به آرتریت ارتقا می دهد و معتقد است که کلید همه چیز درک بیشتر وضعیت شماست. کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت خود شما را به سمت روش های درمانی مانند درمان های جایگزین، خود درمانی و ورزش سوق می دهد و بدانید که می توانید وضعیت خود را بهبود بخشید. بسیاری از موسسات ملی آرتریت در تعدادی از کشورها وجود دارد، بنابراین قبل از تماس با موسسه دیگر وقت بگذارید و با موسسه در کشور خود مشورت کنید.

حتی با انواع مختلف آرتریت، وجه مشترک همه آنها میزان دردی است که بیمار باید با این وضعیت تحمل کند. درد می‌تواند آنقدر زیاد باشد که زندگی آن‌ها را خراب کند و این یکی از زمینه‌های تخصصی است که بنیاد ملی آرتریت ارائه می‌کند، کمک بزرگی در از جمله توصیه‌هایی درباره چیستی درد و نحوه درمان آن است. اغلب، یک فرد مبتلا به آرتریت ممکن است چاره دیگری جز فکر کردن به جراحی نداشته باشد. باز هم، این یک حوزه از تخصص و دانش تخصصی بنیاد ملی آرتریت در مرکز جراحی آنها است. در اینجا شما قادر خواهید بود در مورد همه چیزهایی که لازم است و اینکه چگونه می توانید از انجام یک چاقوی دکتر بهره مند شوید (یا نه سود) یاد بگیرید.

یکی دیگر از مزایای بزرگی که می توانید از بازدید از وب سایت بنیاد ملی آرتریت انتظار داشته باشید، فرصت معاشرت و ارتباط با سایر بیماران با شرایط یا تجربیات مشابه است. می‌توانید برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مشاوره دادن یا دریافت مشاوره از تابلوهای پیام موجود در وب‌سایت، افرادی که قبلاً تجربه کرده‌اند یا در حال گذراندن شرایط شما هستند.

بنیاد ملی آرتریت همچنین مجله آرتریت امروز خود را منتشر می کند که به مسائل مهم بیمار از جمله تناسب اندام، زندگی بیمار، تغذیه، سلامت بیمار و توصیه های متخصص می پردازد. این مجله همچنین حاوی یک وبلاگ و راهنمای دارویی برای درمان هایی است که در درمان آرتریت استفاده می شود. همچنین واژه نامه ای از اصطلاحات موجود برای کمک به تازه واردان در درک بیشتر بحث در مورد موضوع وجود دارد.

به طور کلی، Arthritis Today اطلاعات مفید زیادی از جمله در جریان بودن آخرین تحولات در دنیای آرتریت ارائه می دهد. این نشان می دهد که پایگاه دانش در حال حاضر در رابطه با آرتریت کجاست و آینده ما را به کجا خواهد برد. در مجموع، منبع عالی آرتریت را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا همه چیزهایی را که باید در مورد آرتروز بدانید، بیاموزید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر