نیکلاس کریستوف از نیویورک تایمز رهبری فرماندار اورگان را وزن می کند


نیکلاس کریستوف ، ستون نویس قدیمی نیویورک تایمز ، روزنامه را ترک می کند در حالی که در حال رقابت برای فرماندار اورگان است.

کریستوف ، برنده دو جایزه پولیتزر که در یامهیل ، اورگان بزرگ شده بود ، در ماه ژوئیه از تایمز مرخصی گرفت و در تلاش برای جایگزینی فرماندار کیت براون ، یک دموکرات کوتاه مدت ، تلاش کرد.

کاتلین کینگزبری ، سردبیر روزنامه تایمز ، روز پنجشنبه در نامه ای به کارکنان خود خبر خروج خود را اعلام کرد.

کریستوف 62 ساله نزدیک به 40 سال در روزنامه تایمز بوده و در سال 1984 به عنوان خبرنگار به روزنامه پیوست.

کریستوف به عنوان یک خبرنگار خارجی در سال 1990 با همکار و همسرش ، شریل وودان ، به دلیل فعالیت های خود در جنبش دموکراسی خواه در چین و کشتار 1989 در میدان تیان آنمن پکن ، یک پولیتزر مشترک کرد.

او در سال 2001 از خبر به مقاله نویسی رسید و از آن زمان مقاله می نویسد. در این سمت ، او در سال 2006 پولیتزر دیگری را برای پوشش نسل کشی در منطقه دارفور سودان به دست آورد.

نیکلاس کریستوف در یامیل اورگان بزرگ شد و در سال 1984 به عنوان خبرنگار به نیویورک تایمز پیوست.
Ilya S. Savenok / گتی ایماژ برای WE Day

اخیراً ، تحقیقات کریستوف در مورد محتوای غیرقانونی در PornHub باعث شد که این شرکت تغییرات عمده ای را اعمال کند و قوانین بیشتری را برای ویدیوهای بارگذاری شده در سایت تضمین کند.

کریستوف در بیانیه ای گفت: “وقتی آبه روزنتال در سال 1984 من را برای پوشش اقتصاد بین المللی در روزنامه تایمز استخدام کرد ، من فکر کردم که تنها پس از بازنشستگی ترک می کنم.”

نیکلاس کریستوف
نیکلاس کریستوف برنده دو جایزه پولیتزر است.
شانون استپلتون / رویترز

“این شغل رویایی من بود ، حتی با بیماری مالاریا ، سقوط هواپیما در کنگو و دستگیری های دوره ای در خارج از کشور به دلیل انجام روزنامه نگاری. با این حال ، در اینجا من استعفا می دهم – بسیار بی میل.

“و دقیقاً به این دلیل که من شغل فوق العاده ای دارم ، ویراستاران برجسته و بهترین خوانندگان ، می توانم یک احمق باشم که می روم. اما همه می دانید که من چقدر اورگان را دوست دارم و رنج دوستان قدیمی من چقدر مرا تحت تأثیر قرار داد. بنابراین ، من با اکراه به این نتیجه رسیدم که باید سعی کنم نه تنها مشکلات را آشکار کنم ، بلکه ببینم آیا می توانم آنها را مستقیماً حل کنم یا خیر. ”

AG Sulzberger ، سردبیر The Times ، او را “یکی از بهترین روزنامه نگاران نسل خود” نامید.

“او به عنوان گزارشگر و گزارشگر ، مدتهاست که بهترین ارزشهای حرفه ما را تجسم می بخشد. او به همان اندازه که نترس است ، همدل است. او در اصل به همان اندازه بازاندیش است. “او در یادداشتی خطاب به کارکنان گفت. “او فقط اعتراف نکرد ، او مجبور به توجه به مسائل و افرادی شد که دیگران خیلی راحت از کنار آن چشم پوشی می کردند.

“نمی توان بیش از حد بیان کرد که چقدر به عنوان خواننده و همکار دلم برایش تنگ خواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید