نگاه امام به مردم شجاعت مبارزه و استقامت می داد


سیدهادی انفری رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان در مراسم گرامیداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: در خصوص خصلت های امام خمینی (ره) نکات مبسوطی وجود دارد چرا که ایشان دارند. کوهی عظیم از خصوصیات شخصی و شخصی.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب که از شاگردان و مریدان برجسته امام خمینی (ره) هستند، خاطرنشان کردند: در خصوص ویژگی های امام خمینی (ره) می فرمایند: ما مس بودیم، ایشان. برای ما طلا ساخت، کیمیا بود، اکسیر بود.» زندگی عادی داشتیم، افسردگی را تبدیل به حرکت و نبض کرد و ما را انسان کرد.

انوری با اشاره به سخنان سیاستمداران دیگر کشورها درباره شخصیت امام خمینی(ره) تصریح کرد: تأثیر کلام و شخصیت امام خمینی (ره) به قدری گسترده است که حتی دشمنان انقلاب اسلامی و سران جبهه کفار نیز بر این امر دلالت داشتند. به خاطر شخصیت والای خود و اذعان به اینکه امام غرب با بحران جدی مواجه است.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان، صلابت، جذابیت و بیزاری، استقلال طلبی، غیرت دینی، بر دوش گرفتن وظایف، چهره مردمی، علاقه و اعتماد به مردم، سادگی، بصیرت و بصیرت، آشنایی، از دیگر ویژگی های شخصیت امام خمینی (ره) را یادآور شد. با تکامل و رشد مستمر قرآن، اطمینان راسخ و عملی به پیروزی خون بر شمشیر، اعتقاد به حضور به موقع در همه صحنه ها، امید در جامعه و… همگی از ویژگی های ممتاز امام است. خمینی..

امید از ویژگی های امام خمینی بود

وی با بیان اینکه می بینیم در تمام سخنرانی هایش امید را در مردم و جامعه سرلوحه خود قرار می دهد ادامه داد: آنها را بشناسید.

انوری درباره علت ماندگاری نام امام در جامعه امروزی توضیح داد: موضوعی که پس از سال ها اندیشه و حتی اندیشه های امام را به عنوان پیشگام در جهان تثبیت کرد، دقیق و جلوتر از زمان و اهمیت آن است. جایگاه و هویت مردم در انقلاب اسلامی بخشی از مردمی است که از قبل برای کشورهای دیگر طراحی شده است.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان افزود: نوع نگاه امام خمینی (ره) به مردم و اعتماد آنها به مردم، به مردم این جسارت را داد که در جهان اسلام روی پای خود بایستند. و با اندیشه مقاومت و غیرت دینی فرمانروای آنان باشد تا برای پیشبرد اهداف خود تصمیم گیری کنند و همین اندیشه ها باعث تداوم این حرکت شد.

وی با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی در شرایط کنونی بیان کرد: نسل جوان می تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته باشد، امید است در شرایط کنونی این مهم از اهمیت فوق العاده ای برخوردار باشد.

انتخاب رهبر انقلاب یک انتخابات الهی بود

انوری درباره انتخاب رهبر انقلاب از سوی مجلس خبرگان رهبری نیز تصریح کرد: انتخاب رهبر انقلاب در مجلس خبرگان رهبری یک انتخابات الهی است و می توان گفت که آینه تمام عیار است. انقلاب شخصیت امام خمینی.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان با بیان اینکه اگر بخواهیم نسل جوان را با شخصیت امام آشنا کنیم می توانیم آنها را به شخصیت رهبر معظم انقلاب ارجاع دهیم، تصریح کرد: اسلام است. کمک و حضور از جمله این ویژگی ها و شباهت ها و ماندگاری رهبر انقلاب باعث تداوم انقلاب اسلامی شد.

آغاز رویدادهای دگرگون کننده باقی می ماند

وی درباره اهمیت قیام ۱۵ خرداد با بیان اینکه سرآغاز بسیاری از وقایع دگرگون کننده باقی است، گفت: قیام ۱۵ خرداد یکی از نقاط آغازین نهضت امام خمینی (ره) بود که در تاریخ ثبت شد و این اقدام به ساده سازی امام کمک کرد. باعث شد او را روزی ضروری در تقویم کشور بداند و در مقابل رژیم سلطه، وظیفه ماست که از این روز به عنوان یک روز تاریخی یاد کنیم.

الانواری با بیان اینکه تشکیل جمعیت دانشجویی مرهون فرمایش امام(ره) است، گفت: این گروه با توجه به ضرورت تبیین شخصیت امام(ره) او را وظیفه خود می داند که به چهاردهم و دوازدهم توجه ویژه داشته باشد. پانزدهم خردادماه و در این راستا در راستای برنامه های مختلف تلاش می کنیم به رسالت خود در حفظ انقلاب اسلامی دست یابیم.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: هجمه اصلی دشمن تلاش برای تحریف خط امام برای نسل جوان است و باید برای معرفی شخصیت ایشان تلاش بیشتری کرد. جوانان. نسلی جدی تر از قبل.

انتهای پیام/۶۳۱۲۵
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید