نگاهی به وضعیت مدال آوران انتخابات / ۲ مجروح در ساختمان


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان دو مسابقه اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم را انتخاب کرده است که پس از رقابت های رده بندی در ایتالیا در سایر اوزان مشخص می شود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نعمتی و مهدی محسن نژاد با هم رقابت می کنند. در ۱۳۰ کیلوگرم امین مرزازاده علی اکبر یوسفی ۱۹ تیرماه با کشتی گیر اول راهی مسابقات جهانی و نفر دوم به مسابقات کشورهای اسلامی می شود.

کادر فنی تیم ملی کشتی تا کنون تنها برای وزن من تعیین تکلیف کرده است اما در ۸ وزن دیگر هنوز مشخص نیست چه کسانی به مسابقات جهانی صربستان سفر خواهند کرد زیرا کشتی گیر خودمان در آن زمان تصمیم گرفت. آزمونکاران در تورنمنت رده بندی، ایتالیا تصمیم نهایی خود را برای تعیین ترکیب تیم ملی و برگزاری مرحله نهایی چرخه انتخابی اعلام می کند، زیرا در برخی اوزان بیشترین احتمال رویارویی با مدال های جهانی و المپیک را به فینال رساندند. انتخاب.

* کشتی گیران چه کسی – کدام که در مناسبت ها بین المللی غایب آنها بودند

کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تعدادی از آنها را به جام تورلیخانف که اواسط خردادماه در قزاقستان برگزار شد اعزام کرد تا بتوانند کشتی گیران را محک بزنند و بر نتایج خود در مسابقات جهانی بیفزایند. این اتفاق مهم که دومین سری مسابقات رنکینگ فدراسیون جهانی است به او کمک کرد در برخی اوزان راحتتر تصمیم بگیرد اما در این جام شخصیت هایی چون محمدعلی گری و محمد هادی ساروی غایب بودند.

جهت به دلیل آسیب دیدگیدئیسم او این مسابقه را از دست داد و در مسابقات بین المللی ایتالیا شرکت نکرد. البته این کشتی گیر به همراه برادرش برای جشن خداحافظی فرانک استابلر عازم آلمان شد و به نظر می رسد وضعیت جسمانی او رو به بهبود است. سروی از دیگر غایبان بزرگ این دو مسابقه بود و هنوز مشخص نیست محمد بنا برای این دو کشتی گیر چه تصمیمی خواهد گرفت، اما مشخص است که پس از پایان رقابت های قهرمانی ایتالیا، کادر فنی به نتیجه نهایی خواهد رسید. برای مرحله نهایی چرخه انتخاب

*گیجی حاضر دلخانی در مسابقات قهرمانی جهان

میثم دلخانی کشتی گیر وزن ۶۳ کیلوگرم کشورمان که در جام تورلیخانف حضور داشت از ناحیه آرنج دچار آسیب دیدگی شد.دئیسم او نتوانست در این جام به کار خود ادامه دهد. دو هفته پس از جراحی کشتی گیر، پزشک تیم در مورد این وضعیت اظهار نظر کرد دلخانی او حرف آخر را خواهد زد. دلخانی با شروع مرحله بعدی تمرینات که قرار است از هفتم تیرماه آغاز شود، او به تمرینات بازمی گردد، اما مشخص نیست که آیا او می تواند در مسابقات جهانی شرکت کند یا خیر.

* ورود حاشیه ای به تیم ممنوع!

علاوه بر مسائل فنی که تیم ملی کشتی فرنگی برای انتخاب بهترین کشتی گیر با آن مواجه است و هنوز تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده است، مهمانی های نهایی برای تیم ملی نیز برگزار شده که نگرانی هایی از جمله غیبت او را مطرح کرده است. و شایعاتی از عصبانیت او. با وجود مسائل شخصی دلیل غیبت او بود و آقای خاص به تمرینات بازگشت اما به نظر می رسد در این مدت کوتاه مانده به جام جهانی و با غیبت روس ها بهترین فرصت برای غرب است.کاران کشور ما آماده است، این روزها به حاشیه نروید تا بار دیگر شاهد سربلندی قهرمانان این مرز و بوم در صربستان باشیم.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید