نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود در سال 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما در ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهداف خود در سال 2021 کمک کند!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از برنامه ای در تلفن خود برای پیگیری میزان کالری سوزانده شده ، تعداد گام هایی که برداشته اید یا مسافت طی شده در طول روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب و یک ردیاب خواب هستند که برای ردیابی سلامت شما عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت شما را در طول زمان آسان تر می کنند ، به طوری که به جای تسلیم شدن ، انگیزه پیشرفتی را که ایجاد کرده اید ایجاد می کند.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه ، یک تمرین منظم انجام دهید

بهتر است اهداف واقع بینانه تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه در روز تمرین به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، اهداف کوچکی را در طول روز تعیین کنید که بر هدف بزرگ شما می افزاید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه تمرین کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآور تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید تا بتوانید به مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید تمرینی را که دوست دارید پیدا کنید – اعم از دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت می برید ، به احتمال زیاد مدتی با آن می مانید و به پیشرفت خود در سفر تناسب اندام خود ادامه می دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها برای شما لذت بخش به نظر نمی رسد (یا اگر هیچ چیز سرگرم کننده به نظر نمی رسد) ، سعی کنید انواع مختلف تمرینات را کاوش کنید تا زمانی که یکی از تمرینات مناسب را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای تمرین آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به گروهی برای آموزش به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای خروج از خانه است! اگر بدنبال سالن بدنسازی هستید تا کلاس های تناسب اندام را شرکت کنید ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com به قیمت 10 دلار Fitness را بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید