نکاتی برای تمرین در زمانی که وقت ندارید تناسب اندام کندی


اگر تا به حال دوره ZUMBA® را در South Jersey گذرانده اید ، درک کنید که یک تمرین چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شما قادر خواهید بود در حالی که عرق می کنید و عضله می سازید از شرکت همه لذت ببرید ، به طوری که تعداد کمی از تمرینات بتوانند انجام دهند ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید چه کاری باید انجام دهید؟

گاهی اوقات همه مشغول هستند و احساس می کنند که جهان هر روز بیشتر شلوغ می شود ، اما این بدان معنا نیست که به تعویق انداختن تمرین در طولانی مدت به شما کمک می کند. در واقع ، به تعویق انداختن تمرینات به دیرتر می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خو را کاهش داده و حتی بعداً به مشکلات سلامتی کمک کند.

با این حال ، لازم نیست زمان زیادی برای آموزش داشته باشید. در اینجا برخی از بهترین روش ها برای آموزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود ادغام کنید

تمرینات خوب به دلیل تلاش انجام شده م effectiveثر است ، نه به خاطر وسایلی که در حین انجام آن استفاده می کنید.

پیاده روی کمی سریعتر یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام شما باشد. اگر دویدن را دوست ندارید ، می توانید به جای گزینه معمول شاتل ، دوچرخه به محل کار خود بروید ، یا حتی در حالی که منتظر قطار هستید ، گوساله بلند کنید. اگر رانندگی می کنید ، حتی کشیدن شکم تا حد ممکن به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید تا به اهداف تناسب اندام خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات می تواند شلوغ باشد و شما را در بلند کردن وزنه یا فرار آزاد می گذارد. با این حال ، مهم است که بین این لحظات و زمان هایی که زمان تمرین شما مملو از کارهای شلوغ غیر ضروری است تمایز قائل شوید.

برنامه را برای چند هفته بررسی کنید و ببینید آیا می توانید برای شروع ، چند بار در هفته زمان تمرین 30 دقیقه ای خود را شروع کنید. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

آموزش های خرد را بپذیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش زمانی که فکر می کنید وقت ندارید یا علاقه مند به دوره های آموزش متقابل موجود در South Jersey هستید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید