نه ، بایدن ، بالا بردن سقف بدهی کار بقیه پسران نیستجمهوری خواهان “از انجام وظیفه خود امتناع می کنند” ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه با صدای بلند گفت که عدم افزایش سقف بدهی “ریاکارانه ، خطرناک و شرم آور” است.

متأسفیم ، جو: دهه ها در واشنگتن مطمئناً نحوه عملکرد این روش را به شما آموخته است. حزب حاکم ، به ویژه کاخ سفید ، باید این کار را انجام دهد. گرفتن رای برای این کار همیشه مستلزم مصالحه است.

بازی گناه این آرا را جمع نخواهد کرد. در بهترین حالت ، اگر خزانه داری بعداً با انگشت خود هماهنگ کنید چه کاری انجام دهید بدون قابلیت وام باقی می ماند.

با این حال ، بنظر می رسد بایدن قصد دارد دیگران را به دلیل شکست در برنامه غیرعادی بلندپروازانه خود ، که علیرغم اکثریت ناتوان نومید نمایندگان دموکرات مجلس نمایندگان و مجلس سنا ، راه اندازی شده ، مورد ضرب و شتم قرار دهد.

او می گوید جمهوری خواهان از دموکرات ها برای “نجات اقتصاد از یک رویداد فاجعه بار” جلوگیری می کنند ، زیرا جانت یلن ، وزیر خزانه داری هشدار می دهد که منابع مالی فدرال رزرو تا 18 اکتبر تمام می شود. اما اکثریت محدود Dems هستند به اندازه کافی برای بالا بردن سقف از طریق آشتی – هرچند این امر می تواند به جمهوری خواهان اجازه دهد از برخی امتیازات سیاسی ارزان برخوردار شوند.

علاوه بر این ، جمهوری خواهان دموکرات ها را تنها در حکمرانی می بینند و کشتارهای اقتصادی را به رأی احزاب منتقل می کنند. از آنجایی که آنها در خرج کردن پول نقشی ندارند ، چرا جمهوریخواهان باید هزینه این میلیاردها دلار را برای شیاطین آسان تر کنند؟

همانطور که میچ مک کانل ، رهبر اقلیت در مجلس سنا می گوید ، “دوحزبی بودن چراغی نیست که گوینده [Nancy] مودار و رهبر [Chuck] شومر می تواند وام گرفتن و پرداخت هزینه آن را ادامه دهد. ”

بایدن خود به عنوان سناتور سه بار با افزایش سقف بدهی مخالفت کرد. او اکنون خاطرنشان می کند که دموکرات ها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ به لغو آن رای دادند. اما همین بود بعد از ترامپ با پلوسی و شومر برای رای گیری دموکراتیک به توافق رسیده و موافقت خود را با افزایش هزینه های برنامه های داخلی اعلام کرده است. پلوسی با تمجید از همکارانش خواست به تعلیق محدودیت بدهی رای دهند و گفت: “دموکرات ها از زمان روی کار آمدن ترامپ بیش از 100 میلیارد دلار برای اولویت های داخلی خود تأمین مالی کرده اند.”

ناله و اشاره اکنون کار را انجام نمی دهد. برای مصالحه مذاکره کنید یا از چاک و نانسی بخواهید گلوله را گاز بگیرند و از آشتی استفاده کنند. دیگر از انجام آن امتناع نکنید شما شغل ، آقای رئیس جمهور

دیدگاهتان را بنویسید