نمایش هنری “اروتیک” جاستین بیبر یک مسخره استما از اینکه حامل اخبار بد باشیم متنفر هستیم ، اما نمایشگاه آتی که ادعا می کند اولین آثار هنری “عمیق” و “وابسته به عشق شهوانی” از جاستین بیبر را ارائه می دهد ، در واقع یک مسخره است.

یک بیانیه مطبوعاتی در مورد نمایش جعلی با عنوان “نقاشی هایی از فضا” این هفته منتشر شد ، ظاهراً از طرف هری گابلوسیان ، صاحب گالری گابلوسیان جدید – قطعه ای واضح در لری گاگوسیان ، فروشنده بزرگ و صاحب گالری.

در آن آمده است: “افتخار ما این است که گالری گابلوسیان نیویورک را با اولین نمایشگاه انفرادی نقاشی های جاستین بیبر راه اندازی کنیم.”

در این ایمیل آمده است: “آثار باعث ایجاد صمیمیت ، رویاهای دوران کودکی و خانواده ، همه با لایه های ظریف شهوانی ، شادی و ایجاد هویت جنسی می شود.” “این آثار با اکریلیک ، رنگ اسپری و نشانگرها ساخته شده اند ، احساس طبیعی آزادی و رها شدن را تجسم می دهند. حتی اگر آنها جریان آثار آگاهانه باشند ، به آموزش رسمی و چارچوب تاریخی هنر می چسبند. در حالی که بسیاری سعی می کنند منبع / منبع هنرمند را برای مرجع شناسایی کنند ، این آثار واقعاً فردی و متمایز از عمق هستند. ”

این ایمیل همچنین ادعا می کند که نسخه محدودی از یک اثر به نام “گربه سرد” منتشر می شود.

اما وقتی رویداد ماهی را توسط نماینده بیبر سازماندهی کردم ، آنها پاسخ دادند: “این واقعی نیست!”

مهم نیست وقتی به گابلوسیان رسیدم ، او مدتی آن را نگه داشت.

آنها با ایمیل به ما گفتند: “ما نیمی از مجموعه را فروختیم و کارها در محدوده شش رقمی شروع می شود”. “نیمی دیگر از آثار از مجموعه داران / مجموعه های خصوصی خریداری شده است.”

او حتی گفت که خواننده “متاسفم” در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

آنها گفتند: “جاستین در 4 تا 6 نوامبر از نمایش دیدن خواهد کرد.” “به دلایل ایمنی (و COVID) ، ما عموم مردم را از زمان دقیق آن مطلع نمی کنیم.”

اما به اصطلاح صاحب گالری مرا شلوغ کرد وقتی من مستقیماً پرسیدم: “آیا این کلاهبرداری است یا شما یک پارودی / هنر نمایشی انجام می دهید؟”

دیدگاهتان را بنویسید