نمایش همزمان این تصویر و درگاه پرداخت آنلاین توسط شرکت سداد


شرکت پرداخت الکترونیک سداد از طریق پنجره ماژول تجارت الکترونیک و همزمان با دریافت این تصویر آماده ارائه درگاه پرداخت آنلاین برای متقاضیان می باشد.

نمایش همزمان این تصویر و درگاه پرداخت آنلاین توسط شرکت سداد

به گزارش خبرگزاری رویترز از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیکی سداد به منظور ایجاد بسترهای لازم برای دریافت همزمان پرداخت و درگاه پرداخت، در ماه های اخیر با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی همکاری فراوانی داشته است. وب سرویس Inmad & Panjera، واحدی که تجارت الکترونیک را توسط این شرکت هدایت می کند.
این اقدام با هدف ایفای مسئولیت خود در بهبود و تسریع فرآیندهای پرداخت و همچنین رویکرد تعاملی با نهادهای مسئول از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیکی توسط ساد انجام شد. این تصویر و سرویس پنجره تجارت الکترونیک را با مراحل سریعتر و کوتاهتر در اختیار متقاضیان اینترنتی درگاه پرداخت قرار دهید.
بر این اساس، مرکز توسعه تجارت الکترونیک هم اکنون از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت دعوت به عمل آورده است تا به پنجره ماژول وب سرویس تجارت الکترونیک و تجارت الکترونیک متصل شوند.
به این ترتیب شرکت ها نیز می توانند با دریافت کد اعتماد الکترونیکی به صورت مستقیم درگاه پرداخت آنلاین را دریافت کنند و با توجه به هماهنگی های انجام شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ارسال این درخواست، نیازی به ارسال مجدد نخواهد بود. برای دریافت درگاه پرداخت اطلاعات را وارد کنید.
سداد همواره در تلاش است تا با ایجاد چنین خدماتی، به ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور کمک کند و متقاضیان درگاه اینترنتی با ارائه این بستر می توانند به سادگی با انتخاب یک شرکت خدمات پرداخت یا شریک پرداخت از بین لیست شرکت های متصل به یک پنجره واحد علاوه بر ارسال اطلاعات تایید شده، هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، آدرس، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی و … بدون نیاز به درج مجدد اطلاعات، امکان ثبت درخواست به اینترنت نیز وجود دارد. پورتال.