نمایشگاه عکس جهادگران فاطمی در قم گشایش یافت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هفته بسیج سازندگی و با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، سردار موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم، مقیمی معاون امور زائرین استاندار قم نمایشگاه عکس جهاد گران فاطمی با نمایش ۴۰ عکس از فعالیت‌های گروه‌های مختلف جهادی عصر دوشنبه افتتاح شد.

سردار محمد زهرایی در این مراسم با مهم خواندن نقش عکاسان و خبرنگاران در انعکاس فعالیت‌های جهادی بیان داشت: در بسیاری از حوادث و بلایای طبیعی که در کشور رخ داده؛ وقتی صحنه‌های امدادرسانی و کمک گروه‌های جهادی و مردمی توسط عکاسان و هنرمندان به جامعه منعکس شده، موج درخواست‌ها برای حضور در میدان کمک رسانی را به همراه داشته است.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۴۲ هزار گروه جهادی در کشور ثبت شده است که آمار غیررسمی آن بسیار فراتر از آن است و هر زمان که نیاز به خدمت به محرومین در نقاط مختلف کشور وجود داشته گروه‌های جهادی بدون چشم داشتی و فقط برای رضایت خداوند و اطاعت دستور ولی امر در میدان حضور یافتند.

مسئول نمایشگاه عکس جهاد گران فاطمی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: در این نمایشگاه ۴۰ قطعه عکس از ۱۴ عکاس خبری فعال در استان قم به نمایش درآمده که تصویرگر فعالیت جهادگران در عرصه‌های مختلف عمرانی، درمانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی است.

محمدرضا جباری افزود: این نمایشگاه واقع در نگارستان اشراق در خیابان صفائیه قم تا ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۹ تا ۲۱ میزبان عموم شهروندان قمی است.

در این مراسم عکاسان خبری استان قم که آثار آنان در این نمایشگاه عرضه شده با اهدا ی لوح سپاس توسط سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تقدیر شدند.